adam małysz rolnik
https://www.instagram.com/adammalyszofficia
Autor Magdalena Więckowska - 27 Września 2020

Adam Małysz rolnikiem? Pokazał swoją posiadłość i niezwykły ogród

Adam Małysz przez fanów sportu i wielu Polaków nazywany jest narodowym skarbem. Jego zasługi na skoczniach narciarskich całego świata gromadziły przez lata całe rodziny przy odbiornikach telewizyjnych. Sport i sukcesy Adama Małysza jednoczyły cały naród i dawały mnóstwo radości - nic zatem dziwnego, że ten emerytowany skoczek narciarski do dziś cieszy się wielką estymą i sympatią w całym kraju i za granicą.

Adam Małysz nie jest już aktywny na polu skoków narciarskich, jednak nie oznacza to, że próżnuje. Swoje życie od wielu lat związał z górską miejscowością - Wisłą. Tam ma posiadłość i piękny ogród, którymi chętnie się zajmuje.

Adam Małysz i prace ogrodnicze

Najsłynniejszy polski skoczek narciarski prowadzi konto na Instagramie, które śledzi ponad 182 tysiące internautów. Na portalu chętnie dzieli się zdjęciami dokumentującymi jego codzienne życie. Na fotografiach niejednokrotnie widać piękny górski krajobraz, który rozpościera się za płotem posesji Małyszów - kto nie chciałby mieszkać w tak malowniczym miejscu jak Wisła? Wszyscy rolnicy i właściciele nieruchomości wiedzą, że posiadanie ziemi to nie tylko przyjemność, ale też ciężka praca w najmniej oczekiwanych momentach. Pogoda rządzi się własnymi prawami, a ludziom pozostaje tylko dobrze się zabezpieczyć przed skutkami jej działań.

adam małysz

Własnoręcznie wykonana konstrukcja

Ostatnio na instagramowym profilu Adama Małysza można było przeczytać wpis o następującej treści: "Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie". To właśnie uporczywy deszcz sprawił, że woda utkwiła w zagłębieniach terenu. Adam Małysz zdecydował się samodzielnie zbudować odwodnienie. Samodzielnie wykonany projekt wygląda naprawdę czysto i profesjonalnie. Spotkał się on z bardzo pozytywnym odzewem internautów śledzących profil sportowca. Postawa Adama Małysza, który nie boi się wyzwań i samodzielnie konstruuje przydomowe rozwiązania jest zachowaniem bliskim rolnikom, którzy na co dzień muszą wykazać się niemałą kreatywnością w swoich gospodarstwach.

Następny artykuł