Agrounia - choinka
AGROunia ŚRODA Wielkopolska/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 22 Grudnia 2020

Nietypowa choinka z traktorów. Rolnicy z Agrounii składają życzenia na święta

Rolnicy z AGROunia ŚRODA Wielkopolska oraz AGROunia Poznań Wschód przygotowali dla wszystkich świąteczną niespodziankę, a wraz z nią życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.

W mediach społecznościowych zamieszczone zostało zdjęcie i nagranie rolników z Agrounii, którzy z okazji świąt przygotowali dla wszystkich nietypowy prezent na polu pod Poznaniem w postaci choinki utworzonej z oświetlonych traktorów.

- Szanowni Państwo, dziś rolnicy z AGROunia ŚRODA Wielkopolska oraz AGROunia Poznań Wschód zrobili dla was choinkę w postaci traktorów, podświetlonych traktorów - można usłyszeć na krótkim nagraniu z akcji rolników.

Życzenia dla rolników od Agrounii

Oprócz nietypowej akcji z podświetlonymi traktorami złożone zostały życzenia dla wszystkich rolników i konsumentów.

- Z tego miejsca chcielibyśmy szanowni rolnicy, szanowni konsumenci życzyć wam wszystkiego dobrego, zdrowia na nadchodzące święta, szczęścia. W tych dla nas trudnych czasach, żebyśmy sobie poradzili. Z nami zawsze będzie dobrze, jak sami widzicie, my walczymy na drogach, ale robimy też te pozytywne rzeczy, przynajmniej taka, jak ta, jak widać. To wszystko dla was i jeszcze raz życzymy zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby nadchodzący rok był lepszy niż 2020. Trzymajcie się - życzą rolnicy z AGROunia ŚRODA Wielkopolska oraz AGROunia Poznań Wschód.

Decyzja zapadła. Ustawa ws. organizacji hodowli zwierząt już podpisanaDecyzja zapadła. Ustawa ws. organizacji hodowli zwierząt już podpisanaCzytaj dalej

Świąteczne wypieki Agrounii

- Nasi koledzy z AGROunia ŚRODA Wielkopolska oraz AGROunia Poznań Wschód zrobi dla nas wszystkich wielką ucztę dla oka. Jedyna taka choinka w Polsce. Przyznajcie, że pięknie to wygląda - można przeczytać na Facebook Agrounii.

Akcja z choinką wywołała wiele pozytywnych komentarzy wśród rolników z całego kraju, którzy w komentarzach składają sobie świąteczne życzenia.

Jednak to nie jedyna niespodzianka, którą przygotowali rolnicy i rolniczki z okazji nadchodzących świąt. W mediach społecznościowych Agrounii znalazło się kilka zdjęć, na których widać niesamowite wypieki, a wśród nich urodzinowy tort i pierniczki.

- Sabina przysłała nam zdjęcie niesamowitego tortu, który zrobiła dla swojego męża. Marcin wszystkiego najlepszego dla Ciebie od całej społeczności #AGROunii! Sto lat! - przekazała Agrounia.

- Zobaczcie jakie cuda! Pierniczki AGROunii i to wszystko zrobione z miłości do rolnictwa i polskiej żywności. Z takimi wypiekami święta muszą być niesamowite! - dodano.

Agrounia

Agrounia

Agrounia

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook Agrounia/ AGROunia ŚRODA Wielkopolska

Następny artykuł