pieniądze
pixnio.com
Autor Magdalena Więckowska - 8 Listopada 2020

ARiMR: jeszcze 7 dni na zgłoszenia. Jest jeden warunek, by walczyć o nagrodę

ARiMR czyli Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Wsi jest odpowiedzialna nie tylko za dysponowanie dotacjami na ręce gospodarzy na polskiej wsi. Na stronie Agencji można przeczytać interesujące informacje na temat dodatkowych aktywności, w jakich udział wziąć mogą osoby mieszkające na wsi i zaangażowane w jej rozwój. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Wsi od połowy września do połowy listopada jest otwarta na zgłoszenia od wszystkich osób, które aktywnie działają w Kołach Gospodyń Wiejskich.

ARiMR opisało zasady konkursu dość krótko, lecz wiadomo, że wszystko jest powiązane z dopłatami, na które w tym roku Koła Gospodyń Wiejskich z pewnością nie mogły narzekać. Dopłaty na rzecz ich rozwoju miały wspierać ponowny renesans działań ludności wiejskiej i integrację.

ARiMR i konkurs

Na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa możemy przeczytać wpis o następującej treści:

“Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w ogólnopolskim konkursie z etapami wojewódzkimi.

Korzystacie z pomocy finansowej z ARiMR?

Nagrajcie krótki film i pokażcie, co można zrobić za otrzymane od ARiMR pieniądze.

Nagrodzimy kreatywność i jakość przesłanych filmów. Konkurs trwa od 15 września do 15 listopada 2020 r.“

Jedynym warunkiem tego, by móc walczyć o nagrodę w konkursie organizowanym przez ARiMR jest nagranie filmu związanego z tym, jak można wykorzystać fundusze przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Koła Gospodyń Wiejskich

Jak widać, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Wsi zależy na tym, by osoby zaangażowane w życie Kół Gospodyń Wiejskich pokazywały swoją kreatywność i oryginalność. Poprzez krótki film można pokazać całkiem sporo różnych inicjatyw, na które wykorzystać można pieniądze od ARiMR.

Cały konkurs przebiega pod patronatem prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Wsi - Haliny Szymańskiej. Dodatkowe szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie ARiMR, a także na profilach Oddziałów Regionalnych na portalu społecznościowym Facebook.

Następny artykuł