Biedronka - pomoc
Jakub Kaminski/East News
Autor Aneta Wasilewska - 17 Listopada 2020

Wszyscy mogą pomóc 550 000 potrzebującym. Biedronka razem z Bankami Żywności ruszyły z nową akcją

Biedronka razem z Bankami Żywności zaczęły współpracę. Głównym założeniem sprzedaży wybranych produktów w lubianym dyskoncie, jest pomoc potrzebującym. Wszyscy możemy dołączyć się do akcji, dzięki której możliwe będzie przygotowanie posiłków dla 550 000 potrzebujących.

Już w zeszłym tygodniu 12 listopada ruszyła wspólna akcja sieci Biedronka i Banków Żywności. Część dochodów z produktów zakupionych w znanym dyskoncie, zostanie przekazana na pomoc potrzebującym.

- Właśnie ruszyła sprzedaż wybranych produktów marki Ambition w sieci Biedronka. Są one specjalnie oznaczone pomarańczową plakietką – oznacza to, że cześć dochodu ze sprzedaży trafi do Banków Żywności - przekazano na stronie Banków Żywności.

Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaNa miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaCzytaj dalej

Pomoc jest dziś na wagę złota. Biedronka wspiera Banki Żywności

- Wsparcie finansowe jest dla nas obecnie kluczową pomocą, więc bardzo się cieszymy, że marka Ambition wspiera nas w tych trudnych dla wszystkich czasach. Chcielibyśmy, żeby dzięki tej darowiźnie udało nam się dotrzeć z żywnością do jak największej grupy osób, naszym marzeniem jest, żeby z przekazanych produktów można było przygotować aż 550 000 posiłków - apelują Banki Żywności.

Dzisiaj wszyscy, którzy potrzebują nowych naczyń kuchennych, powinny wybrać się do sieci sklepów Biedronka i zakupić produkty oznaczone pomarańczową naklejką.

Niestety, obecnie wzrasta liczba potrzebujących

Jak na swojej stronie internetowej przekazują Banki Żywności, w obecnej sytuacji epidemiologicznej, jest coraz więcej pracy, nieustannie przybywa potrzebujących.

- Przybywa osób potrzebujących. Konsekwencje rozwijającej się pandemii odczuwają także organizacje charytatywne, a przez to wszyscy podopieczni, którzy na co dzień korzystają z ich wsparcia. Rośnie też popyt na żywność, a to oznacza, że z sieci handlowych odbieramy mniej niesprzedanych, dobrych jakościowo produktów i musimy odwiedzić więcej sklepów niż dotychczas, co generuje znacznie wyższe koszty pozyskania żywności - zaznaczają Banki Żywności.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni
2. Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem
3. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci

Liczy się każda pomoc

Przed Bankami Żywności jak co roku o tej porze stoi jedno z największych wyzwań, czyli Świąteczna Zbiórka Żywności. Niestety, ze względu na sytuację epidemiologiczną na wiosnę, nie odbyła się wielkanocna edycja, jednak tym razem nikt się nie poddaje. Wszyscy pracują nad tym, by osoby zmagają się z trudną sytuacją życiową, mogły spożyć wieczerzę wigilijną.

- W tym roku w trosce o zdrowie wolontariuszy, nie angażujemy ich w akcję w sklepach. Brak ich wsparcia niestety przełoży się na mniejszą ilość zebranej żywności niż w ubiegłych latach, dlatego tak ważny jest każdy gest pomocy, każda darowizna - dodano.

- Nie poddajemy się, nie składamy broni, działamy dalej. Tym samym jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mamy ze sobą partnerów na każdy czas i możemy na nich liczyć zarówno w tych dobrych, jak i gorszych chwilach - przekazano na stronie.

Potężny wybuch na wsi. Ojciec w szpitalu, rodzina bez dachu nad głowąPotężny wybuch na wsi. Ojciec w szpitalu, rodzina bez dachu nad głowąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. https://www.biznesinfo.pl/bayer-full-171120-sw-mit-sprzedazy
  2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Masz krowy? W grudniu pojawi się istotna zmiana, lepiej wiedzieć
  5. Ponad 1,4 mln osób może dostać częściowy zwrot za paliwo. Jest jeden warunek
  6. Adoptowali małe, urocze szczeniaczki. Po kilku tygodniach nie mogli uwierzyć, co z nich wyrasta
  7. Rywal Kamila Stocha zapowiada triumfalny powrót. Skoczkowie mogą zacząć się obawiać

Źródło: Banki Żywności

Następny artykuł