Chłopaki do wzięcia - Ktrzysztof
kard z programu "Chłopaki do wzięcia"
Autor Aneta Wasilewska - 2 Listopada 2020

Dzieciństwo spędził w szpitalu, dziś szuka miłości w "Chłopaki do wzięcia". Internauci nie zostawili suchej nitki

Program "Chłopaki do wzięcia" wzbudza wiele emocji wśród widzów. Chociaż zdania na temat programu są podzielone, to uczestnicy, a przynajmniej jeden stara się za wszelką cenę znaleźć miłość. Krzysztof w życiu przeszedł piekło, a teraz postawił na spełnianie marzeń. Nie wszyscy widzowie to docenili, w komentarzach wylała się fala hejtu.

"Chłopaki do wzięcia" ukazują mężczyzn pochodzących z polskiej wsi, którzy próbują zaleźć miłość na całe życie. Nie wszystkim bohaterom się udaje, ale program daje im równe szanse. W programie oglądać można między innymi Krzysztofa, który stara się odnaleźć tą jedyną. W ostatnich dniach pojawiło się wielkie niezrozumienie wśród widzów, którzy zastanawiają się, dlaczego producenci zaprosili Krzysztofa do udziału w programie.

Pamiętacie gwiazdę ze zdjęcia? Odeszła w zapomnieniu, dziś ma piękny gróbPamiętacie gwiazdę ze zdjęcia? Odeszła w zapomnieniu, dziś ma piękny gróbCzytaj dalej

Internauci nie potrafią zrozumieć, dlaczego Krzysztof pojawił się w "Chłopakach do wzięcia"

Krzysztof, który obecnie bierze udział w programie "Chłopaki do wzięcia" nie miał łatwego dzieciństwa. Z informacji, które pojawiły się na Facebooku programu, wynika, że uczestnik od 12 roku życia większość czasu spędził w szpitalu. Krzysztof cierpi na łamliwość kości. Nie patrząc jednak na swoje problemy zdrowotne postanowił znaleźć prawdziwą miłość w programie "Chłopaki do wzięcia", co nie przypadło do gustu widzom. Pojawiło się wiele komentarzy, w których skrytykowano wybór Krzysztofa na jednego z uczestników programu.

- Ten serial już przestaje być śmieszny... ludzie chorzy wystawieni na pośmiewisko !!! - napisała jedna z komentujących.

-Serio? Nawet z człowieka chorego będą robić show? Ci twórcy to zwykle padalce - dodał kolejny komentujący.

- Przeginają, coraz bardziej zero zahamowań, to już żałosne z ich strony jest - pojawiło się w odpowiedzi.

-Znam wielu ludzi, którzy oglądają program, tylko po to by się ponaśmiewać.... Ja mam do tego inne podejście, żałuję tych ludzi i życzę, aby im się poukładało w życiu, aby znaleźli tę miłość, o której tak marzą... Ja się nie śmieje, mimo ich często nielogicznych wypowiedzi, bo w tych wypowiedziach widzę, jak bardzo są samotni i potrzebują tylko tej jednej osoby, by zmienić swoją smutną codzienność. Nie na nic gorszego od samotności. Życzę Wam, abyście znaleźli, to czego szukacie - pojawił się komentarz.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z Rolnik szuka żony. Komentarze zabolały
2. Nie tylko godziny dla seniorów. Idąc na zakupy musisz być przygotowany też na kolejny czas dla jednej grupy Polaków
3.Z ostatniej chwili: Józef z "Rolnik szuka żony" się określił. Widok nie pozostawia wątpliwości

Apolonia z Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programieCzytaj dalej

Krzysztof z "Chłopaków do wzięcia" zyskał sympatię części widzów

Chociaż decyzja producentów spotkała się z niezrozumieniem, to sam uczestnik przypadł do gustu widzom, którzy z całego serca życzą mu powodzenia i odnalezienia "tej jednej jedynej".

- Każdy ma prawo do szczęścia, każdy jest inny, każdy ma swoje wady, ale każdy ma prawo do bycia szczęśliwym - zaznaczyła jedna z internautek.

- Wreszcie ktoś nie pod wpływem alkoholu i mówiący z sensem. Mam nadzieję, że uda mu się. Jest niepełnosprawny, ale potrafi się wypowiedzieć mądrze. Na pewno jest mądrzejszy od tych atencjuszy z programów typu Love Island-typowych ameb umysłowych - dodał kolejny internauta.

- Jak czytam te niektóre komentarze, to aż mi żal was.znam Krzyśka osobiście, to bardzo dobry, fajny i kochający człowiek, jest bardzo inteligentny od co poniektórych z was, co się wyśmiewacie,.jestem ciekawa czy wy byście się odważyli. Krzysiek, trzymamy kciuki, jesteś wielki - dodała kolejna osoba.

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

screen/Facebook/Chłopaki do wzięcia

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: Facebook/Chłopaki do wzięcia

Następny artykuł