Chłopaki do wzięcia - Jaruś
kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"
Autor Aneta Wasilewska - 8 Listopada 2020

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyznał smutną prawdę. Chodzi o relacje z kobietami

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się ogromną popularnością wśród widzów w Polsce, w programie zobaczyć można życie mieszkańców polskiej wsi, którzy poszukują miłości na całe życie. Jednym z nich jest Jaruś, który ostatnio zdecydował się na podzielenie się niebywale szczerą wypowiedzią. Jego słowa o relacjach z kobietami wywołały lawinę komentarzy internautów i fanów programu "Chłopaki do wzięcia".

Nowy odcinek programu "Chłopaki do wzięcia" już dziś o 21:00, a tymczasem w sieci pojawiło się wyznanie jednego z uczestników programu. Smutne słowa sprawiły, że internauci natychmiast zareagowali.

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" wyznał smutną prawdę na temat kobiet

Na krótkim nagraniu, które pojawiło się na facebookowej grupie "Chłopaki do wzięcia" pojawiło się szczere wyznanie Jarusia na temat tego, jak podchodzi do poszukiwania miłości.

- Oni mają śmiechu warte, no ale ja, jak wsiadam w ten pociąg, to mam nadzieję, że to będzie, ta ta jedyna, że może będzie konkretnie zainteresowana - wyznał.

Niestety, nie zawsze jest tak, jakby tego oczekiwał. Ze smutkiem w głosie dodał, że nie że nie zawsze rzeczywistość wygląda tak, jakby sobie wyobrażał.

- A to zupełnie inaczej wychodzi i po prostu czar pryska. Nie tak, jak mówiła przez telefon, po prostu jest inaczej - dodał zrezygnowany uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia"

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" są przekonani, że Jaruś ma jeszcze szanse na miłość

Internauci, którzy skomentowali wypowiedź Jarusia, nie mają wątpliwości, że już niedługo przyjdzie czas, kiedy i on znajdzie prawdziwą miłość. Fani programu "Chłopaki do wzięcia" trzymają za niego kciuki. Ich słowa z pewnością mogłyby dodać mu wiele otuchy w oczekiwaniu na "tą jedyną".

- Życzę mu, żeby ułożył sobie życie - napisała jedna z internautek.

- Nie bujta się, poznasz w końcu tą jedyną, będzie elegancko. - dodała kolejna.

- W sumie to go szkoda, jaki by nie był, każdy chce być szczęśliwy. Jaruś głowa do góry, ten pociąg w końcu Cię zawiezie do czystej, czystepnej i leganckiej ! - zaznaczyła fanka programu "Chłopaki do wzięcia".

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

fot. screen Facebook/Chłopaki do wzięcia

Następny artykuł