Chłopaki do wzięcia - prawda
screen programu Chłopaki do Wzięcia, prod. Polsat Play
Autor Aneta Wasilewska - 17 Października 2020

Prawdę długo ukrywano, nikt nie wiedział. Sekret Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" ujrzał światło dzienne

Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia" nic nie zdradzał na ten temat, a gdy prawda wyszła na jaw, widzowie złapali się za głowę. Nikt miał się o tym nie dowiedzieć.

"Chłopaki do wzięcia" zyskał w Polsce ogromną popularność. Widzowie niejednokrotnie z zapartym tchem zasiadali przed telewizorami, by oglądać losy bohaterów serialu dokumentalnego o samotnych mieszkańcach polskich wsi, którzy pragną odnaleźć swoją prawdziwą miłość. Wśród bohaterów programu największą rozpoznawalnością cieszy się Bandziorek, czyli Krzysztof Dzierżanowski. To właśnie prawda na temat tego uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia" wyszła na jaw.

Z ostatniej chwili: lider Agrounii został zatrzymany przez policjęZ ostatniej chwili: lider Agrounii został zatrzymany przez policjęCzytaj dalej

Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia"

Bandzirek jest postacią niebywale charyzmatyczną. Widzowie programu "Chłopaki do wzięcia" mają co do niego mieszane uczucia. Przypomnijmy, bohater programu trafił do więzienia, z którego już został zwolniony. Ukazując obraz polskiej wsi w programie "Chłopaki do wzięcia" bohaterzy zajmują się swoim gospodarstwem, podejmują dorywcze prace. Pokazane zostało także, jak spędzają swój czas wolny. Często są to proste rozrywki, w których na pierwszy plan wysuwa się alkohol.

Przez długi czas widzowie niewiele wiedzieli na temat Bandziorka. Produkcja próbowała ukryć nawet jego nazwisko, ale internauci szybko wytropili go w mediach społecznościowych. Niedawno na jaw wyszła prawda dotycząca Bandziorka, a zdradził ją sam producent.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Porażające sceny. Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" trafiło do sieci, internauci stanęli jak wryci
2. Biedronka przygotowuje się na Wszystkich Świętych. Nie tylko kupisz znicze za pół darmo, ale jeszcze ci dopłacą
3. Kolejne uderzenie w rolników. Zbiory kukurydzy zagrożone, tym razem inny winowajca niż pogoda

Prawda wyszła na jaw

Jerzy Morawski, producent programu "Chłopaki do wzięcia" zdradził, jak to się stało, że Bandziorek w ogóle trafił do programu. Okazuje się, że mężczyźni poznali się przypadkiem na przystanku autobusowym. Bandziorek w tym czasie wracał właśnie z dyskoteki. Ich spotkanie okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Bandziorek pomimo swoich problemów z nadużywaniem alkoholu, zyskał niemałą sympatię wśród widzów, którzy trzymają kciuki, by w końcu znalazł miłość.

Zaczęło się. Drogi już są zablokowane, tysiące rolników protestuje ws Zaczęło się. Drogi już są zablokowane, tysiące rolników protestuje ws "piątki dla zwierząt"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła zdradziła swój przepis na nową miłość. Stek, który rozkocha każdego mężczyznę, "wieczorem będzie się działo"
  2. Założyła kamery w domu, aby sprawdzić, co robi border collie. Widok bardzo ją zasmucił
  3. Wielkie zmagania i ogromna niespodzianka. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" nie mogli się spodziewać
  4. Kierowcy mogą mieć problemy na drogach. Wszystko zacznie się 21.10
  5. Rewolucyjna propozycja, może wpłynąć na codzienne zwyczaje Polaków. Decyzja może paść w przyszłym tygodniu
  6. W polskim lesie pojawiła się "biała zjawa". Zdjęcia wyjątkowego zwierzaka wzbudzają zachwyt wśród internautów
  7. Z ostatniej chwili: tragiczna wieść obiegła media. Kraków pogrążony w żałobie, nie żyje wielki przyjaciel zwierząt

Następny artykuł