Chłopaki do wzięcia - prawda
screen programu Chłopaki do Wzięcia, prod. Polsat Play
Autor Aneta Wasilewska - 17 Października 2020

Prawdę długo ukrywano, nikt nie wiedział. Sekret Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" ujrzał światło dzienne

Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia" nic nie zdradzał na ten temat, a gdy prawda wyszła na jaw, widzowie złapali się za głowę. Nikt miał się o tym nie dowiedzieć.

"Chłopaki do wzięcia" zyskał w Polsce ogromną popularność. Widzowie niejednokrotnie z zapartym tchem zasiadali przed telewizorami, by oglądać losy bohaterów serialu dokumentalnego o samotnych mieszkańcach polskich wsi, którzy pragną odnaleźć swoją prawdziwą miłość. Wśród bohaterów programu największą rozpoznawalnością cieszy się Bandziorek, czyli Krzysztof Dzierżanowski. To właśnie prawda na temat tego uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia" wyszła na jaw.

Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia"

Bandzirek jest postacią niebywale charyzmatyczną. Widzowie programu "Chłopaki do wzięcia" mają co do niego mieszane uczucia. Przypomnijmy, bohater programu trafił do więzienia, z którego już został zwolniony. Ukazując obraz polskiej wsi w programie "Chłopaki do wzięcia" bohaterzy zajmują się swoim gospodarstwem, podejmują dorywcze prace. Pokazane zostało także, jak spędzają swój czas wolny. Często są to proste rozrywki, w których na pierwszy plan wysuwa się alkohol.

Przez długi czas widzowie niewiele wiedzieli na temat Bandziorka. Produkcja próbowała ukryć nawet jego nazwisko, ale internauci szybko wytropili go w mediach społecznościowych. Niedawno na jaw wyszła prawda dotycząca Bandziorka, a zdradził ją sam producent.

Prawda wyszła na jaw

Jerzy Morawski, producent programu "Chłopaki do wzięcia" zdradził, jak to się stało, że Bandziorek w ogóle trafił do programu. Okazuje się, że mężczyźni poznali się przypadkiem na przystanku autobusowym. Bandziorek w tym czasie wracał właśnie z dyskoteki. Ich spotkanie okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Bandziorek pomimo swoich problemów z nadużywaniem alkoholu, zyskał niemałą sympatię wśród widzów, którzy trzymają kciuki, by w końcu znalazł miłość.

Następny artykuł