Chłopaki do wzięcia - Szczena nagranie
screen TTV
Autor Aneta Wasilewska - 19 Października 2020

Porażające sceny. Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" trafiło do sieci, internauci stanęli jak wryci

Program "Chłopaki do wzięcia" zyskał w Polsce ogromną popularność. Widzowie bardzo chętnie zasiadali przed telewizory, by śledzić losy głównych bohaterów. Jednym z nich, który budził najwięcej kontrwersji, był Szczena. To właśnie nagranie z nim pojawiło się w sieci. Fani programu przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli, co się dzieje na wideo.

"Chłopaki do wzięcia" bez wątpienia sprawił, że Szczena zyskał wielką popularność w kraju. Chociaż zdania na jego temat są podzielone, to widzowie chętnie śledzili jego losy w programie, a także poza nim. Nie tak dawno, fani programu znaleźli w sieci nagranie, na którym znajduje się bohater "Chłopaków do wzięcia" i oniemieli z wrażenia. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Niewiarygodne sceny sprawiły, że pod krótkim wideo znalazło się morze komentarzy.

Z ostatniej chwili: lider Agrounii został zatrzymany przez policjęZ ostatniej chwili: lider Agrounii został zatrzymany przez policjęCzytaj dalej

Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia" na zaskakującym nagraniu

Nagranie już kilka lat temu zostało opublikowane na platformie YouTube, ale dopiero teraz zostało odnalezione przez internautów, którzy chcieli dowiedzieć się więcej na temat najbardziej popularnego bohatera programu "Chłopaki do wzięcia". Mowa o nagraniu zespołu 3BITDance. Na krótkim filmiku widać, jak Szczena wyjątkowo dobrze bawi się ze swoimi kolegami, tańcząc do muzyki disco polo. Doskonale widać, jak Szczena macha rękoma, skacze po scenie i najwyraźniej bawi się doskonale.

Jak na nagranie zareagowali internauci? Oczywiście, jak zawsze zdania są podzielone. Większość z komentujących z wyraziła swoją krytykę na temat umiejętności tanecznych. Niestety, pojawiło się także wiele odniesień do jego zachowania w programie "Chłopaki do wzięcia".

- Ciekawe, ile ci zapłacili za takie pajacowanie i siare, sprzedałeś się szczena za kase - napisał jeden z internautów.

- Totalny głupek wioskowy i na dodatek damski bokser! Patologiczny obibok i leser gnębiący swoją matkę! - zaznaczył drugi.

Zaczęło się. Drogi już są zablokowane, tysiące rolników protestuje ws Zaczęło się. Drogi już są zablokowane, tysiące rolników protestuje ws "piątki dla zwierząt"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Porażające sceny. Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" trafiło do sieci, internauci stanęli jak wryci
2. Rząd szykuje specjalne mandaty dla rodziców. Wystarczy, że dziecko w szkole zrobi jedno
3. Kolejne uderzenie w rolników. Zbiory kukurydzy zagrożone, tym razem inny winowajca niż pogoda

Taniec Szczeny z programu "Chłopaki do wzięcia" - przypadł wam do gustu?

Pod nagraniem oczywiście znalazły się także miłe komentarze od fanów, którzy wbrew temu, co napisali inni, są zachwyceni umiejętnościami tanecznymi gwiazdora programu "Chłopaki do wzięcia". Poniżej zamieszczamy nagranie, by wszyscy internauci mieli szansę ocenić, jak na parkiecie poradził sobie Szczena.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3 sekretne tricki sprawią, że placki ziemniaczane będą niesamowicie chrupiące. Nie będziesz chciała robić ich w inny sposób
  2. Skandal. Rzuciła szczeniakiem używając go jak broni. Zwierzę cierpiało, nic nie zrobiła, aby mu pomóc
  3. Wielkie zmagania i ogromna niespodzianka. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" nie mogli się spodziewać
  4. Kierowcy mogą mieć problemy na drogach. Wszystko zacznie się 21.10
  5. Rewolucyjna propozycja, może wpłynąć na codzienne zwyczaje Polaków. Decyzja może paść w przyszłym tygodniu
  6. Rząd zapowiedział finansowe wsparcie Polaków. Znamy konkretne rozwiązania w ramach walki z koronawirusem
  7. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta

Następny artykuł