Chłopaki do wzięcia
Polsat Play / Chłopaki do wzięcia
Autor Magdalena Więckowska - 19 Listopada 2020

Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał

“Chłopaki do wzięcia” są serialem, który stał się bliski sercom wielu Polaków. Ukazuje on życie mężczyzn z małych miasteczek i wsi, których marzeniem jest spotkać kobietę swojego życia. Jednym z nich jest Jaruś, który przed kamerami zachęcił telewidzów i internautów do niepoddawania się przeciwnościom losu. Wiemy również, że jego nowym sposobem na poznawanie kobiet jest założone przez niego konto na portalu YouTube.

W “Chłopakach do wzięcia” możemy obserwować nie tylko Jarusia, ale też innych młodych mężczyzn, którzy zmagają się z samotnością. Jak się okazuje, niektórzy bohaterowie programu znajdują swoje szczęście w miłości. Jest to jednak owoc wielkiej wytrwałości.

Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnikOgromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnikCzytaj dalej

https://www.farmer.pl/finanse/czy-zmiany-przepisow-w-warunkach-technicznych-obejma-tez-budynki-inwentarskie,101303.html

“Chłopaki do wzięcia” i Jaruś

Jak dowiadujemy się z 218 odcinka “Chłopaków do wzięcia”, Jaruś nie chodzi na spotkania z kobietami ze względu na szalejącą pandemię koronawirusa.

Z tego względu postanowił otworzyć się na innych w nowy sposób: założył własne konto na portalu YouTube.

W tworzonych przez siebie filmach dzieli się własnymi przemyśleniami na temat życia i daje się poznać różnym osobom, które śledzą go w internecie.

Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorącoCzytaj dalej

"Chłopaki do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny, który emitowany jest na antenie telewizji Polsat Play. Pierwszy odcinek zagościł na ekranach aż 8 lat temu, 7 października 2012 roku. W dokumencie portretowani są samotni mężczyźni z niewielkich ośrodków, którzy pragną poznać miłość życia. Mężczyźni, których losy są przybliżane widzom, z różnych względów znaleźli się w trudnej sytuacji.

Uczestnicy programu obawiają się ludzkiej kpiny. Mężczyznom brakuje wiary w siebie i swoją wartość. Widzowie poznają kulisy życia na prowincji, która z perspektywy wielkich miast zdaje się bezprzyszłościowa. Jak w takich warunkach poznać miłość życia? Serial doczekał się osiemnastu sezonów.

Ważne słowa przed kamerami

- A co do dziewczyn, no to dalej szukam, no bo jeszcze nie mam tej jedynej, no ale coś tam się znajdzie w internecie - powiedział Jaruś.

Dodał również słowa skierowane bezpośrednio do internautów, którzy poszukują miłości:

- Nie możecie się tak przejmować, jak ktoś tam, jakaś dziewczyna was tam oszuka. Po prostu trzeba szukać dalej - stwierdził mężczyzna. - Jest tyle dziewczyn fajnych, eleganckich, że niejedna się elegancka trafi - podsumował.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji
   2. Już za dwa dni Biedronka wprowadzi nietypową, promocyjną ofertę. Możesz dostać zakupy za darmo
   3. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Nikt się nie spodziewał, że Jaruś, po nie zawsze pozytywnych doświadczeniach z kobietami, zdobędzie się na podobne wyznanie. Trzeba przyznać, że swoimi słowami może zainspirować niejednego mężczyznę. Wyznał również, że nie wszystkim podoba się to, że prowadzi własny kanał na YouTube.

Opowiedział o znajomym, który odniósł się do jego działań w wyjątkowo negatywny sposób.

Jaruś nie ustaje jednak w publikowaniu nowych treści, bo - jak twierdzi - być może któraś spośród fanek może stać się kobietą jego serca.

Jak powiedział, odpisywanie fankom potrafi zająć mu cały dzień. Czy taka nowa technika poznawania osób w dobie koronawirusa da swoje owoce? Czas pokaże.

Co ma światu do przekazania Jaruś? W najnowszym filmie opowiada między innymi o pomyśle na produkcję kubków z własnym wizerunkiem.

Kanał Jarusia z "Chłopaków do Wzięcia" powstał w lipcu 2019 roku, jednak treści zaczęły się na nim pojawiać dopiero w poprzednim tygodniu. Jaruś obecnie posiada 70 tysięcy subskrybentów.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

      1. Lepsze niż schabowe i mielone razem wzięte. Obłędne kotlety po francusku są wielkim obiadowym hitem
      2. Małżeństwo Szkudlarków z Kalisza ma 9 synów. W rodzinie doszło ostatnio do historycznego wydarzenia
      3. Przewoził jabłka, zapomniał o jednym. Teraz kara może wynieść 2 tysiące złotych
      4. Na polach zostanie kapusta. Niestety, wielu odmian w ogóle nie opłaca się zbierać
      5. Kłamali, że mają świnie i wyłudzili 1,3 mln złotych. Wszystko się posypało
      6. Podglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życie
      7. Poznaliśmy nowy ranking FIFA. Zmiana pozycji reprezentacji Polski

Następny artykuł