Chłopaki do wzięcia - wyznianie
"Dżentelmeni i wieśniacy" TTV
Autor Aneta Wasilewska - 21 Października 2020

Fani oniemieli po wyznaniu. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zdradził wstydliwy sekret

Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia" podzielił się z fanami wyjątkowym wyznaniem. Nikt się nie spodziewał, że padną takie słowa. Zwłaszcza że jego wypowiedź zarejestrowały kamery.

"Chłopaki do wzięcia" to program, który już od kilku lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Jedną z największych gwiazd programu jest bez wątpienia Rysiek "Szczena". To właśnie on zdecydował się przed kamerami na niebywale szczere wyznanie. Widzowie, którzy usłyszeli te słowa, oniemieli z wrażenia.

Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia" - szczere wyznanie

Program "Chłopaki do wzięcia" rozsławiły wielu bohaterów, ale na pierwszy plan z pewnością wysunął się Rysiek "Szczena". Mieszkaniec wsi wzbudza wiele skrajnych emocji. Widzowie albo podchodzą do niego bardzo życzliwie, uznając go za jednego z najbardziej zabawnych bohaterów, bądź szczerze wyrażają swoje niezadowolenie na temat Szczeny. Nie zważając na odczucia względem bohatera, trzeba przyznać, że potrafi wykorzystać swoje pięć minut popularności.

Szczena, jako jeden z niewielu bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia" nie ukrywał nigdy, że bardzo zależy mu na znalezieniu miłości. Co ciekawe, widzowie mogli oglądać jego miłosne rozterki razem z Asią. Ich związkiem w swoim czasie żyli wszyscy widzowie, kibicując im od pierwszych chwil.

Podczas korzystania z uroków rozpoznawalności Szczena został zaproszony do programu "Dżentelmeni i wieśniacy". Pojawienie się w innym programie niż "Chłopaki do wzięcia" sprawiło, że jeszcze głośniej mówiło się o kontrowersyjnym uczestniku. Wszystko za sprawą wyznania, na które się zdecydował. Widzowie, którzy oglądali ten odcinek na żywo, oniemieli. Takich słów nikt się nie spodziewał. A co takiego zdecydował się zdradzić Szczena?

Gwiazda programu "Chłopaki do wzięcia" szczerze o higienie

W programie "Dżentelmeni i wieśniacy" Szczena miał okazję pojechać do Poznania. Produkcja zadbała o to, by na miejscu miał do wykonania kilka ciekawych zadań. Uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" zajął się wycenianiem dzieł sztuki, a także miał okazję zaprojektować sukienkę dla swojej ukochanej. Udało mu się także odwiedzić kosmetyczkę, która wykonała mu zaskakujące zabiegi. Do tego wszystkiego, Szczena zdecydował się, by ujawnić swoje zdanie na temat higieny. To, jak do niej podchodzi, może budzić przerażenie, zwłaszcza w dzisiejszej sytuacji.

Otóż okazuje się, że Szczena nie jest fanem kąpieli. Uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" wyznał, że myje się raz na trzy dni. Co więcej, żadne dezodoranty ani perfumy nie są dla niego, a sięga po nie jedynie, gdy wybiera się do miasta, bądź ma przed sobą ważne wydarzenie, na którym musi prezentować się idealnie. Nic dziwnego, że po takim wyznaniu widzowie zostali wprawieni w osłupienie.

Następny artykuł