"Chłopaki do wzięcia" Jaruś
"Chłopaki do wzięcia"
Autor Aneta Wasilewska - 30 Października 2020

Niepokojące doniesienia ws Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jest naprawdę źle

Zawrzało wśród fanów programu "Chłopaki do wzięcia", gdy w sieci pojawiły się doniesienia na temat Jarusia. Co się wydarzyło?

"Chłopaki do wzięcia" i uczestnicy programu wzbudzają skrajne emocje wśród fanów. W ostatnich dniach zawrzało na nowo, gdy pojawiły się niebywałe doniesienia w sprawie Jarusia. Fani "Chłopaków do wzięcia" mają wielkie obawy, czy zamieszczone w sieci informacje, są prawdziwe.

Dobitny komentarz Manowskiej. Prowadząca Dobitny komentarz Manowskiej. Prowadząca "Rolnik szuka żony" nie pozostawiła żadnych złudzeńCzytaj dalej

Zbiórka dla Jarusia z programu "Chłopaki do wzięcia"

Na platformie zrzutka.pl pojawiła się zbiórka charytatywna, która ma na celu zebranie pieniędzy na spełnienie marzeń uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia".

- Czy Jaruś ma marzenia? Tak ma ich mnóstwo, dla nas bardzo przyziemne i łatwe do osiągnięcia. Całkiem niedawno opowiadał ,że jego marzeniem jest zostać Dj-em i bawić ludzi swoją własną muzyką. Pomóżmy Jarkowi spełnić marzenie, poprawić warunki mieszkaniowe i ogólny komfort życia, aby z szerokim uśmiechem i poczuciem szczęścia zza konsoli dj-a mógł pozdrowić wszystkich swoich fanów i swoich hejterów. - napisano na stronie zbiórki i zamieszczono nagranie, na którym Jaruś opowiada o swoich marzeniach.

Jako cel zbiórki ustalono 10 tysięcy złotych. Obecnie fani programu "Chłopaki do wzięcia" wpłacili 290 zł. W opisie zbiórki podkreślono także, że Jarek od dziecka zmaga się z problemami zdrowotnymi.

- Przez wiele osób wyśmiewany z powodu swojej specyficznej wymowy, niewielu z nas jednak wie, że to rezultat poważnej choroby. Jarek urodził się z FAS, czyli Alkoholowym Zespołem Płodowym. To nieuleczalna choroba występująca u dzieci, których matki piły w ciąży alkohol, szczególnie w pierwszych jej miesiącach - dodano.

Do kogo trafią pieniądze ze zbiórki? Fani mają wątpliwości

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" oburzyli się na prośbę o wpłatę pieniędzy. Internauci nie dowierzają, że zebrane fundusze tak naprawdę trafią do uczestnika programu.

- Weź się, nie wygłupiaj nawet. Zarabiają, ale na nim ! Tak samo jak na kanale na YouTube Jarka Jaruś filmiki nagrywa, a jakiś przydupas mu prowadzi kanał i zarabia na nim - napisano na Facebooku.

- Dla mnie tez nie jest gwiazdą.. Ale nie możesz zakładać, ze ktoś inny otrzyma pieniądze ze zbiórki niż Jarek . Z tego, co widziałem ta zrzutka, jest zweryfikowana przelewem i dowodem os. Wiec raczej organizator nie będzie się narażał na konsekwencje prawne jeśli zrobiłby Jarka w balona - napisała inny osoba.

- On biedny nie jest. Dostał mieszkanie od państwa, pobiera rentę, pracuje. Nie wiem, po co robić jakieś zrzutki - napsiała internautka.

- Teraz nie pracuje, rentę ma i liczy na prezenty darmowe od ludzi, bo tak go nauczyli ze ciągle cos za darmo dostaje - zakończyła dyskusję jedna z internautek.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Chcą zabrać im dziecko, bo nie mają pieniędzy na remont. Ojciec błaga o pomoc

2. Naukowcy Imperial College London: Jedna choroba ogromnie zwiększa ryzyko śmierci na COVID-19

3.W końcu dobra wiadomość. Zasady zostały zmienione, jeszcze więcej osób skorzysta z dodatkowych pieniędzy

Pilna wiadomość ws. Pilna wiadomość ws. "piątki dla zwierząt". Nagły zwrot akcjiCzytaj dalej

Po komentarzach zamieszczonych przez fanów programu "Chłopaki do wzięcia" nie wydaje się, by wiele osób wsparło zbiórkę pieniężną na spełnienie marzeń Jarusia. Podobne odczucia wśród fanów programu pojawiły się, gdy przed kilkoma miesiącami Szczena, znany z "Chłopaków do wzięcia" postanowił zbierać pieniądze w sieci. Na niewiele się zdały błagalne prośby, internauci mieli takie same wątpliwości, kto tak naprawdę skorzysta z zebranych pieniędzy.

Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

fot. screen Facebook/ Chłopaki do wzięcia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Delektujesz się kawą zaraz po przebudzeniu? Błąd, wystarczy pić ją o innej porze dania, a od razu poczujesz niesamowite efekty
  2. Wrocław. Pyszczek psa "wybuchł", właściciel nie leczył zwierzaka od lat. Ratownicy nie mieli wyboru, cierpienie było przeolbrzymie
  3. Magda znowu zmieniła zdanie. Widzowie "Rolnik szuka żony" mają dość
  4. Dziesiątki tysięcy spaliły się w jedną noc. Nikt nie dowierza, wielka tragedia
  5. Mieszkasz w domu? Nowa opłata ma wynieść nawet 1350 złotych, nie będzie dało się jej uniknąć
  6. Topowe produkty w Rossmann za grosze. Sklep wyprzedaje swoje hity. Klienci mają powody do radości
  7. Złodzieje nic nie ukradną ze sklepu. Właściciel zamontował specjalny monitoring

Źródło:Facebook

Następny artykuł