Ciągnik - nie żyje
David Tomaseti/ Unsplash
Autor Aneta Wasilewska - 2 Stycznia 2021

Dramatyczne zdarzenie na drodze. Niestety, nie żyje kierowca ciągnika

Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce dzisiaj na drodze gminnej na Podkarpaciu. Niestety, kierowca ciągnika zginął na miejscu.

Do dramatycznego zdarzenia doszło dzisiaj, 2 stycznia 2021 roku w miejscowości Dzwonowa w powiecie dębickim na Podkarpaciu.

Tragiczny w skutkach wypadek na Podkarpaciu

Jak przekazali funkcjonariusze z KPP Podkarpacie, traktor, którym podróżował 43-letni mężczyzna, przewrócił się i go przygniótł. Niestety, mężczyzna zginał na miejscu zdarzenia.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Dzwonowa w powiecie dębickim - przekazali funkcjonariusze.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś po godzinie 12 w południe w miejscowości Dzwonowa na drodze gminnej.

Nabór wniosków potrwa tylko do 12 lutego. Od 50 tys. zł do 5 mln zł. wsparciaNabór wniosków potrwa tylko do 12 lutego. Od 50 tys. zł do 5 mln zł. wsparciaCzytaj dalej

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy

- 43-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym, na prostym odcinku drogi, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie został przygnieciony przez traktor - przekazali wstępne ustalenia funkcjonariusze z KPP Podkarpacie.

Kierowcą był mieszkaniec powiatu dębickiego.

Po zdarzeniu na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

-Przeprowadzono oględziny i zabezpieczono ślady. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny tego tragicznego wypadku - zaznaczyli funkcjonariusze.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Policja

Następny artykuł