Ciągnik - nowy model
ХТЗ Харьковский тракторный завод/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 10 Listopada 2020

Chociaż jest najmniejszy w całej rodzinie, ma szansę zawojować cały rynek. Ukraińcy zaprezentowali nowy ciągnik

Ciągnik ukraińskiej formy przyciąga spojrzenia. Nowe wyposażenie może zaskoczyć nabywców z całego świata. Chociaż jest najmniejszy w całej rodzinie ciągników, to ma szansę zawojować cały świat.

Nowy ciągnik został zaprezentowanych przez Charkowską Fabrykę Traktorów (HTZ) jeszcze w październiku. Wiadomość o nowym modelu szybko dotarła do Polski, zachwycając potencjalnych klientów.

Romans za kulisami Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVPCzytaj dalej

Prezentacja nowego modelu. Ciągnik HTZ-160U

Firma HTZ z Charkowa miała wiele problemów, ale jak można było zobaczyć na ostatniej prezentacji maszyn rolniczych, nowy właściciel powoli wyprowadza ją na prostą. Nowy traktor HTZ-160U z pewnością jest na to niemałym dowodem.

Nowy model został zaprezentowany na targach AgroExpo-2020 w mieście Kropywnycki. Model HTZ-160U został nieznacznie zmieniony. Jakie zmiany pojawiły się w modelu?

Ciagnik HTZ-160U, chociaż przypomina maszynę przegubową, to wcale nią nie jest. W wyposażeniu znajduje się silnik o mocy 180 KM wyposażony w technologię wtrysku bezpośredniego Common Rail, a także w skrzynię biegów Powershit z 18 biegami do przodu i 9 do tyłu.

Co więcej, udźwig podnośnika to 5000 kg z tyłu i 250 kg z przodu. W zależności od zamówienia wałek odbioru mocy może zaoferować 540/1000 obr./min, bądź dodatkowo może mieć jeszcze 1000 obr./min z przodu. Ciągnik może osiągać maksymalną prędkość do 40 km/h.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
2. Ekspert ostrzega: szczepionka na COVID-19 będzie kosztowała krocie. Niestety, nie jest to jedyny problem
3. Dobra wiadomość dla milionów Polaków. Prezydent podpisał nowelizację ustawy

Fani "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości. Ściana jest na to dowodem

Nagranie z prezentacji modelu

Dla wszystkich zainteresowanych nowym modelem ciągnika, poniżej zamieszczamy nagranie z prezentacji, którym Charkowska Fabryka Traktorów podzieliła się na platformie YouTube.

Warto wiedzieć także, że w Polsce przedstawicielem HTZ jest firma Agromilka. A sam ciągnik HTZ-243K.20 o mocy 250 KM można zakupić za 291 tys. zł netto z dwóletnią gwarancją.

Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smakuje jak rozpływający się w ustach batonik, a wygląda jeszcze lepiej. Ciasto Kinder Bueno zrobisz błyskawicznie, bez pieczenia a efekt pochwali cała rodzina
  2. Oddała dziecko do adopcji. 45 lat później jeden telefon sprawił, że nie potrafiła myśleć już o niczym innym
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich
  5. Awantura i wielka blokada mleczarni trwały kilkanaście godzin. Na miejscu pojawili się górale i policja
  6. Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego
  7. Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? To znana postać w świecie sportu, spełnił swoje marzenia

Następny artykuł