Ciągnik - kradzież
Wiktoria Pruszyńska/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 12 Stycznia 2021

Skradziono ciągnik. Rodzina rolnika wyznaczyła nagrodę za pomoc

Na Podlasiu przed Nowym Rokiem skradziono ciągnik. Rodzina rolnika prosi o pomoc w odnalezieniu maszyny rolniczej. Wyznaczono nagrodę.

Rolnik z pochodzący z Podlasia w okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem został okradziony. Z posesji zniknął między innymi traktor.

Prośba o pomoc w odnalezieniu maszyny rolniczej

W mediach społecznościowych 1 stycznia zamieszczone zostało ogłoszenie w sprawie kradzieży.

- UWAGA! UWAGA! W przerwie między świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem został skradziony traktor SAME EXPLORER 95+ szary tur STOLL, dorabiana kabina (znak szczególny czerwony dach) nr rej BIA TW76 z Jabłoni Śliwowo z naszej posesji. Oczywiście zostały skradzione inne rzeczy z garażu, ale najbardziej istota rzeczą jest traktor - napisano.

Sprawę nagłośniła pani Wiktoria Pruszyńska, córka okradzionego rolnika.

Niepokojące doniesienia ws. Gienka i Andrzeja. Fani programu Niepokojące doniesienia ws. Gienka i Andrzeja. Fani programu "Rolnicy. Podlasie" mogą się rozczarowaćCzytaj dalej

- Traktor praktycznie identyczny jak na zdjęciu. Jeżeli ktoś coś widział, proszę o kontakt i udostępnienie - zaapelowano o pomoc.

Nagroda za pomoc w odnalezieniu ciągnika

Rodzina rolnika wyznaczyła nagrodę dla osoby, która wskaże miejsce postoju maszyny rolniczej.

- Za wskazanie miejsca postoju wyznaczam nagrodę 30 000 tys. zł. - zaznaczono w ogłoszeniu.

Wszystkie osoby, które wiedzą więcej na temat kradzieży ciągnika, mogą kontaktować się z jednym z dwóch numerów podanych w ogłoszeniu. (Ogłoszenie znajduje się poniżej).

ciągnik

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook

Następny artykuł