Disco polo - Zenek Martyniuk
TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News
Autor Aneta Wasilewska - 12 Października 2020

Nieoficjalne doniesienia o Martyniuku martwią. Bliscy obawiają się nieszczęścia

Fani disco polo są zaniepokojeni. Pojawiły się przykre wiadomości o Zenku Martyniuku. Wszyscy z jego najbliższego otoczenia obawiają się prawdziwego nieszczęścia. Co się dzieje w życiu gwiazdora?

Disco polo od kilku lat przeżywa w Polsce prawdziwe odrodzenie. Do tego faktu najbardziej przyczynił się Zenon Martyniuk, który przez wielu nazywanych jest niekwestionowanym "królem disco polo". Niestety, chociaż na scenie jest prawdziwą gwiazdą, która cieszy się z wielu sukcesów, to nie można powiedzieć tego samego o jego życiu prywatnym. Niestety, najnowsze nieoficjalne doniesienia, które pojawiły się w mediach, pokazują, że nie jest dobrze z Zenkiem Martyniukiem.

Fani disco polo zaniepokojeni najnowszymi doniesieniami

Ostatnie lata upłynęły Zenkowi Martyniukowi na niebywale ciężkiej pracy. Gwiazdor disco polo pojawiał się na najważniejszych imprezach rozrywkowych w kraju, sprawiając, że wszyscy z uśmiechem na ustach śpiewali jego największe hity. Pomijając sytuację pandemiczną, Martyniuka próżno szukać w przestrzeni medialnej. Od jakiegoś czasu gwiazdor wycofał się z show-biznesu i ukrył w swoim domu pod Białymstokiem. Nic dziwnego, że szybko zaczęły pojawiać się plotki na temat tego, co wpłynęło na zachowanie muzyka.

Pojawiają się głosy, że Zenek Martyniuk niebywale przeżywa to, co dzieje się w życiu prywatnym syna. Medialna afera związana z rozwodem syna była szeroko komentowana przez wszystkie ze stron konfliktu. Jedyną osobą, która nie zabierała głosu w sprawie, był właśnie gwiazdor disco polo. W mediach pojawiają się informacje, że muzyk zastanawia się, gdzie popełnił błąd w wychowaniu syna. Przypomnijmy, Zenek sam wziął ślub w wielu 20 lat, a wychowując Daniela, bardzo dużo pracował i podróżował.

Bliscy martwią się o muzyka

Magazyn "Dobry tydzień" podzielił się z czytelnikami wiadomościami, które przekazali najbliżsi gwiazdora. Okazuje się, że cała rodzina drży z niepokoju o stan muzyka. Już w przeszłości Zenek Martyniuk zmagał się z problemami z alkoholem. Wtedy udało mu się pokonać chęć sięgnięcia po kieliszek.

- Zenek jest niezwykle wrażliwy, skrytym niechętnie mówi o tym, co go dręczy. Martwimy się, żeby w chwili słabości nie sięgnął po kieliszek - przekazano wypowiedz znajomych Zenka w magazynie "Dobry tydzień".

Źródło: Pomponik

Następny artykuł