dzieci
YouTube / The Dodo (Girl Sneaks Baby Cow into Her House and the Cow Breaks in Again a Year Later)
Autor Magdalena Więckowska - 19 Października 2020

Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało

Dzieci rodziców mieszkających na wsi niejednokrotnie potrafią zadziwić swoimi pomysłami i psotami. Czasami jednak rodzicielskie wyobrażenia na temat ich pociech nie obejmują całego wachlarza ich możliwości. Mama, mieszkająca na wsi, pozostawiła na krótki czas w domu córkę. Nie spodziewała się, że po powrocie zastanie swoją latorośl w dość nietypowym towarzystwie.

Dziecko zdecydowało, że spędzi trochę czasu w domu z… małą krową. Skoro do domostw zapraszamy koty i psy, to czemu nie cielaki? Wideo pochodzące z popularnego kanału The Dodo pokazuje, że dzieci zawsze mają sposób na to, by zaskoczyć rodziców. Film mamy jest naprawdę uroczy.

Dzieci, cielaki i radość

W pewnym momencie mama wróciła do domu i to, co zobaczyła, wprawiło ją w osłupienie. Na dywanie w salonie leżał mały cielak o imieniu Izzy. Między mamą a córką wywiązała się rozmowa:
- Chcesz mi pokazać, jak ona się tutaj dostała? Po prostu ją wpuściłaś, wiem o tym.
Dziewczynka tłumaczyła mamie:
- Drzwi były otwarte, kiedy patrzyłam na zewnątrz i… i… Patrzyłam w tamtą stronę, weszłam, drzwi były otwarte… ona była wewnątrz…
Reszty opowieści można się oczywiście domyślić, bo mała dziewczynka pokazała, że jest absolutnie zakochana w małym cielaku.

Urocze nagranie

Mama dziewczynki nie była początkowo zadowolona z obecności małej krowy w domu, jednakże widząc radośc córki i uczucie, jakim darzy swojego zwierzęcego przyjaciela, kobieta stwierdziła, że jest to niezwykle słodki widok. Na koniec stwierdziła:
- Dbasz o nią bardzo dobrze.
Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której znajdujecie waszą latorośl w salonie z krową na dywanie? Dzieci dają dorosłym dowody każdego dnia, że to, co niemożliwe, całkiem bezproblemowo może stać się częścią codzienności.

Następny artykuł