emilia korolczuk
YouTube.com / Ranczo Laszki - Wielki Powrót
Autor Magdalena Więckowska - 13 Stycznia 2021

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" wyznała, co stało się z jej przyjacielem. Smutne wydarzenie

Emilia Korolczuk jest jedną z najbardziej popularnych lubianych postaci hitowego programu "Rolnicy. Podlasie". Ostatnimi czasy rolniczka powróciła na portal YouTube, gdzie publikuje filmy dokumentujące jej codzienne życie w Laszkach. Ostatnio podzieliła się smutną informacją - jeden z jej psów stracił życie.

Emilia Korolczuk pokazując swoje zwierzęta skomentowała brak jednego ze swoich trzech psów - owczarka niemieckiego o imieniu Rammstein.

Emilia Korolczuk i miłość do zwierząt

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" znana jest widzom jako wielka miłośniczka zwierząt. W swoim rodzinnym ranczo w Laszkach ma m.in. konie, krowy, kozy, owce, gęsi oraz wielu innych podopiecznych.

Wśród jej zwierzęcych przyjaciół do niedawna należały też trzy psy - dwa w typie owczarka szkockiego oraz jeden owczarek niemiecki. Niestety, podczas pierwszego odcinka nowej odsłony kanału Ranczo Laszki Emilia podzieliła się z widzami smutną wieścią.

- Niestety straciliśmy trzy tygodnie temu trzeciego psa - Rammsteina - owczarka niemieckiego - wyznała.

Naprawiał auto, z dymem poszedł kombajn. Ogromne stratyNaprawiał auto, z dymem poszedł kombajn. Ogromne stratyCzytaj dalej

Opisała również, co było przyczyną odejścia przyjaciela:

- Miał skręt żołądka, mimo operacji, pewnie dużo z was zna sytuację, niestety straciliśmy go w drodze na drugą kroplówkę. Przeżył dwie doby po operacji - powiedziała.

Wkrótce po tym Emilka przeszła do swoich kolejnych zwierząt, pokazując internautom m.in. gęsi. Jak można się domyślać, mówienie o odejściu długoletniego przyjaciela nie jest łatwe.

Powrót do sieci

Emilka z Laszek przez pewien czas prowadziła kanał na portalu YouTube, lecz później go zawiesiła, a w dalszej kolejności zlikwidowała. Powróciła na portal wraz z początkiem roku, publikując swój pierwszy film 1 stycznia 2021 roku.

Pomysł rolniczki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów. W niecałe dwa tygodnie po publikacji pierwszego filmu kanał ma już aż 14,5 tysiąca obserwatorów.

Nie da się ukryć, że fani "Rolnicy. Podlasie" chcą być dalej na bieżąco z tym, jak żyje ich ulubiona rolniczka. Jej miłość do zwierząt widać na odległość, czego dowodzi m.in. jeden z komentarzy pod filmem:

Masz niesamowitą pamięć, że pamiętasz imiona wszystkich zwierząt.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł