Emilka Rolnicy Podlasie - gość
Ranczo Laszki/Youtube
Autor Aneta Wasilewska - 24 Stycznia 2021

Długo oczekiwany gość u Emilki z Laszek. "Nie zginąłem w żadnym wypadku samochodowym"

Nowe nagranie Emilii znanej z programu "Rolnicy. Podlasie" pojawiło się w sieci, a na nim długo oczekiwany gość. Fani w końcu mieli okazję dowiedzieć się, co się dzieje z Adrianem. Co więcej, pod nagraniem pojawiło się oświadczenie młodego chłopaka, w którym zdementował plotki na swój temat.

Emilia Korolczuk z Laszek zamieściła nowe nagranie, na którym podziękowała swoim fanom za milion odtworzeń na jej kanale. To wielki sukces dla rolniczki, która na nowo rozpoczęła publikować filmy na platformie YouTube od nowego roku. W ramach podziękowań na nagraniu pojawił się gość.

Długo oczekiwany gość w Laszkach

- W ramach prezentu jest ze mną osoba bardzo dawno nie widziana, ani w programie "Rolnicy. Podlasie", ani na kanale. Dużo osób pytało o tę osobę, na pewno wielu z was go zna - wyznała Emilka.

Na nagraniu można było zobaczyć Adriana, który przekazał widzom, że wbrew plotkom, nie zginął w wypadku samochodowym. Emilka dodała, że z Adrianem wszystko jest dobrze, po prostu nie występuje w programie "Rolnicy. Podlasie".

Całe nagranie można zobaczyć >tutaj<.

Obrazy RolnikINFO"Moje problemy z policją trwają". Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" szczerze o nadchodzących rozprawachCzytaj dalej

"Nie, nie zginąłem w żadnym wypadku samochodowym"

Pod nagraniem pojawiło się pełne oświadczenie Adriana.

- Nie, nie zginąłem w żadnym wypadku samochodowym, nie występowałem w rolnikach i na kanałach Emilii z innych powodów. Wiem, że wiele z was o mnie pytało i chciało wiedzieć co się ze mną dzieje i czemu mnie nigdzie nie ma. Zdecydowałem się zmienić moje "telewizyjne życie", i nie występować w Rolnicy: Podlasie ani nigdzie na Youtubie publicznie głównie z powodów osobistych, o których wolę tutaj nie mówić - napisął młody chłopak.

Kiedy Adrian usłyszał doniesienia, jakoby zginął w wypadku samochodowym, nie mógł w to uwierzyć.

- Słyszałem to już nie raz o tym, jak ludzie uśmiercają sławnych ludzi bez powodu, ale nie sądziłem, że ktoś zrobi to mi (nie mówię tu, że jestem sławny czy coś) - dodał.

Adrian zastanawia się, dlaczego ktoś zaczął rozpowiadać, że nie żyje. Młody chłopak wyjaśnił, że więcej nie będzie występował w telewizji, próżno go będzie szukać także na kanale Emilki.

- A i jeszcze jedno Nie jestem Emilii synem, ani kuzynem Ona jest moją c i o c i ą Jestem jej s i o s t r z e ń c e m Nie to co wam w Rolnikach powiedzieli (pis. oryg)- zakończył swoje oświadczenie.

I jak zwykle przypominamy, że wszystkie nagrania Emilii, można śledzić na platformie YouTube.

Emilka Rolnicy Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł