Emilka Rolnicy Podlasie - wiadomość
Ranczo Laszki/Youtube
Autor Aneta Wasilewska - 18 Marca 2021

"Troska i pomysłowość fanów nie zna granic". Emilka z "Rolnicy. Podlasie" podzieliła się wiadomością od widza

Program "Rolnicy. Podlasie" cieszy się wielką popularnością. Wraz ze wzrostem oglądalności, widzowie coraz większym zainteresowaniem obdarzyli swoich ulubionych uczestników. Niejednokrotnie w mediach społecznościowych Gienek i Andrzej z Plutycz, czy Emilka z Laszek informowali o tym, co im się przydarzyło. Tym razem Emilia Korolczuk postanowiła pokazać, jaką wiadomość otrzymała od jednego ze swoich fanów. - Troska i pomysłowość moich fanów nie zna granic - skomentowała rolniczka.

Emila Korolczuk z Laszek niedawno podzieliła się ze swoim fanami wiadomością o tym, że spodziewa się dziecka. Rolniczka obecnie jest w 6 miesiącu ciąży i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem w gospodarstwie, pokazując pracę przy zwierzętach. Właśnie opieka nad zwierzętami zwróciła uwagę fana Emilki znanej z programu "Rolnicy. Podlasie".

Wiadomość od fana

Rolniczka za pośrednictwem Facebooka podzieliła się wiadomością, którą otrzymała od widza z Buska-Zdroju.

- Witam Panią. Jestem już starszym człowiekiem i tak słyszałem ze kobieta w ciąży nie powinna się tak blisko być ze zwierzętami, ale to tylko moje zdanie, że niby geny zwierząt przechodzą na dzieciaka. Przepraszam, że tak to mówię Pani, ale tak słyszałem od starszych. Pozdrawiam z Buska-Zdroju - napisał jeden z fanów.

Pożar we wsi Dębogórze. Ogień pojawił się na ranczu ze stadniną koni i mini ZOOPożar we wsi Dębogórze. Ogień pojawił się na ranczu ze stadniną koni i mini ZOOCzytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego materiału wideo:

Emilka skomentowała wiadomość z rozbawieniem.

- Troska i pomysłowość moich fanów nie zna granic. W tym Busku-Zdroju to mądre ludzie mieszkają, mieliście pojęcie o przechodzeniu genów? - zaznaczyła rolniczka.

Fani nie mają granic?

To nie pierwszy raz, kiedy Emilka jest zaskoczona zachowaniem swoich fanów. Wystarczy przypomnieć sobie, co działo się w Dzień Kobiet.

- Tak się zastanawiam czy ludzie są zupełnie pozbawieni taktu, wyobraźni, nie wiem czego jeszcze... Wyrwana z ciepłego łóżka, w 6 miesiącu ciąży, w piżamie będę biegła po śniegu, w mrozie, żeby ktoś sobie zrobił zdjęcie - napisała wtedy Emilka, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Losy Emilki w programie "Rolnicy. Podlasie" na bieżąco można śledzić w nowych odcinkach, które pojawiają się w niedzielę o 20:00 na antenie FokusTV. Widzowie w minioną niedzielę mieli szansę obejrzeć, już pierwszy odcinek, który niekoniecznie przypadł im do gustu, o czym więcej pisaliśmy >tutaj<.

Emilka Rolnicy Podlasie

Fot. Ranczo Laszki/Facebook

Zapraszamy na Twittera Rolnik Info twitter.com/rolnikinfo

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł