Gienek i Andrzej - rolnicy podlasie
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 16 Stycznia 2021

Niepokojące doniesienia ws. Gienka i Andrzeja. Fani programu "Rolnicy. Podlasie" mogą się rozczarować

W sieci pojawiły się niepokojące doniesienia w sprawie udziału Gienka i Andrzeja z Plutycz w programie "Rolnicy. Podlasie". Jednak na ten moment fani serii o rolnikach z Podlasia mogą się rozczarować.

Oglądalność drugiego sezonu programu "Rolnicy. Podlasie" rosła z odcinka na odcinek. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na portalu Wirtualne Media, pierwszy odcinek serii oglądało 292 tys. widzów, a ostatni aż 1,36 mln. Nie dziwi więc fakt, że jednym z najważniejszych pytań fanów produkcji, jest, to kiedy premierę będzie miał kolejny sezon i czy wystąpią w nim ulubieni bohaterowie.

Gienek i Andrzej nie pojawią się w następnym sezonie?

- Wśród fanów pojawiają się informacje o tym, że w nowym sezonie serialu „Rolnicy Podlasie” zabraknie znanych i lubianych bohaterów, m.in. Gienka i Andrzeja z Plutycz - podaje Eska.pl.

Jak donosi portal, Andrzej i Gienek mają już dość popularności, która pojawiła się wraz z emisją programu.

- Andrzej niejednokrotnie już wspominał o tym, że występy jego i ojca w serialu wiążą się z rosnącą ilością plotek na ich temat, wizyt policji czy kontroli sanepidu - można przeczytać na portalu.

34-latek chciał pomóc sąsiadom. Teraz stanie przed sądem34-latek chciał pomóc sąsiadom. Teraz stanie przed sądemCzytaj dalej

Jako kolejny powód, który miałby zaważyć o rezygnacji z udziału w programie, że fani programu, pojawiający się w Plutyczach, pomimo licznych apeli, są głupi na prośby rolników.

Jednak na ten moment fanów programu "Rolnicy. Podlasie" czeka niemałe rozczarowanie. Nie wiadomo jeszcze, czy Gienek i Andrzej wystąpią w trzeciej odsłonie programu.

Kiedy "Rolnicy. Podlasie" powrócą na ekrany?

- Trzeci sezon cyklu „Rolnicy. Podlasie” widzowie Fokus TV będą mogli oglądać wiosną 2021 roku - ustalili dziennikarze portalu Wirtualne Media.

Co więcej, z doniesień zamieszczonych na portalu, wynika, że właśnie odbywają się zdjęcia do nowych odcinków programu "Rolnicy. Podlasie".

Widzowie z pewnością już nie mogą doczekać się, kiedy zobaczą swoich ulubionych bohaterów w nowych odcinkach.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Wirtualne media, Eska

Następny artykuł