Gienek i Andrzej
Facebook / Gienek i Andrzej
Autor Magdalena Więckowska - 30 Grudnia 2020

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" grają dla WOŚP. Nie do wiary, co przeznaczyli na licytację

Gienek i Andrzej z Plutycz, czyli ojciec i syn występujący w serialu "Rolnicy. Podlasie" skradli serca milionów telewidzów. Rolnicy prowadzą profil na Facebooku, gdzie dzielą się informacjami na temat swoich działań. Jak się okazuje, Gienek i Andrzej postanowili włączyć się w zbieranie pieniędzy dla WOŚP, organizując licytację gadżetów inspirowanych ich osobami i popularnym serialem.

Gienek i Andrzej podbili serca widzów swoją autentycznością, humorem, nietuzinkowym podejściem do życia i gościnnością. Gdy nadchodzi czas finału WOŚP, zdecydowali się skorzystać ze swojej rozpoznawalności w najlepszy możliwy sposób.

Gienek, Andrzej i WOŚP

29 grudnia na swoim facebookowym profilu Andrzej i Gienek zamieścili tajemniczy wpis: Mamy małą niespodziankę dla naszych fanów. Licytacja WOŚP z gadżetami 4 zestawy. Pozdrawiamy i zachęcamy do brania udziału w licytacji. [pis. oryg.]

Jak się okazuje, dwaj rolnicy postanowili dołączyć do zbiórki pieniędzy organizowanej co roku przez Jurka Owsiaka i jego Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Poniżej tekstu w poście Gienka i Andrzeja znajduje się link odsyłający do portalu Allegro.

Na stronie znajdują się cztery zestawy upominków od rolników z Plutycz - każdy z nich podlega licytacji. W skład każdego zestawu wchodzi kubek z nadrukiem z rolnikami, kalendarz na 2021 rok inspirowany serialem "Rolnicy. Podlasie", cztery magnesy na lodówkę oraz zdjęcie Gienka i Andrzeja z ich autografami.

Ceny wywoławcze zaczynają się od 183 złotych. Najwyższa cena wywoławcza zestawu to 227 złotych.

Reakcje fanów

Nie będzie niczym zaskakującym, jeśli napiszemy, że fani Gienka i Andrzeja z Plutycz przyjęli pomysł rolników bardzo entuzjastycznie. Pod postem na Facebooku zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

Kurczę zróbcie licytację z kolacja u Was np ziemniaki z eleganckim boczkiem i pisze się na to [pis. oryg.]

Uwielbiam tego Pana [pis. oryg.]

Mega pozytywni ludzie pozdrawiam [pis. oryg.]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. nieco później niż zwykle, bo 31 stycznia 2021 roku. Zmiany podyktowane są skutkami pandemii koronawirusa. Pieniądze będą zbierane na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. W akcję zaangażowanych jest ponad 120 tysięcy wolontariuszy, którzy chcą grać z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej.

gienek i andrzej

Następny artykuł