Gucwinscy - z kamerą wśród zwierząt
"Z kamerą wśród zwierząt"
Autor Aneta Wasilewska - 17 Listopada 2020

Pamiętacie jeszcze program "Z kamerą wśród zwierząt"?

Gucwińscy przez lata prowadzili jeden z najciekawszych programów przyrodniczych w Polsce. Pamiętacie jeszcze "Z kamerą wśród zwierząt"?

Hanna i Antoni Gucwińscy przed laty znani byli w całej Polsce za sprawą jednego z najbardziej popularnych programów przyrodniczych, które pojawiły się w polskiej telewizji TVP. Pamiętacie jeszcze program "Z kamerą wśród zwierząt"?

Znaleźli bezcenny skarb w lesie. Ma ponad 300 lat, w okolicy może być ich więcejZnaleźli bezcenny skarb w lesie. Ma ponad 300 lat, w okolicy może być ich więcejCzytaj dalej

Pamiętacie"Z kamerą wśród zwierząt"?. Gucwińscy zdradzali kulisy pracy w zoo

Hanna i Antoni Gucwińscy byli pracownikami Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu, a w programie "Z kamerą wśród zwierząt" można było dowiedzieć się od nich, jak na co dzień żyją i zachowują się mieszkańcy wrocławskiego zoo. To właśnie tam nagrywano odcinki do kultowego programu TVP.

Największa popularność Gucwińscy zaznali w latach 80., w tym okresie w Polsce wszyscy widzowie zasiadali przed telewizorami, by dowiedzieć się, co dzieje się we wrocławskim zoo. Pamiętacie jeszcze najbardziej znaną piosenkę z programu? Mowa o charakterystycznym utworze, który pojawiał się podczas czołówki i napisów końcowych. Jest to piosenka "The Pelican Dance" w wykonaniu The Baronet.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni
2. Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem
3. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci

Gucwińscy nadal są otoczeni zwierzętami

Chociaż programu "Z kamerą wśród zwierząt" od lat już nie pojawia się w telewizji, małżeństwo Gucwińskich nie zmieniło swoich upodobań. Mimo tego, że od lat są na emeryturze, nie zwalniają tempa. Obecnie Hanna i Antoni prowadzą w domu małe prywatne zoo.

Zgodnie z doniesieniami "Gazety Wyborczej" w ich domu można znaleźć między innymi żółwie wodne, jeże zwykłe, jeże pigmejskie, dwa kundelki, konie i papugi. Ich miłość do zwierząt wciąż jest żywa.

Potężny wybuch na wsi. Ojciec w szpitalu, rodzina bez dachu nad głowąPotężny wybuch na wsi. Ojciec w szpitalu, rodzina bez dachu nad głowąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Babcia nagrała jak najszybciej i najtaniej zrobić ciasto bez pieczenia. Hitowy przepis podbija sieć
  2. Nie mieści się w głowie co woda ogórkowa robi z organizmem. Pijesz ją?
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Masz krowy? W grudniu pojawi się istotna zmiana, lepiej wiedzieć
  5. Ponad 1,4 mln osób może dostać częściowy zwrot za paliwo. Jest jeden warunek
  6. Adoptowali małe, urocze szczeniaczki. Po kilku tygodniach nie mogli uwierzyć, co z nich wyrasta
  7. Rywal Kamila Stocha zapowiada triumfalny powrót. Skoczkowie mogą zacząć się obawiać

Następny artykuł