GUS - Rolnicy
libreshot CC0 Domena publiczna
Autor Aneta Wasilewska - 16 Stycznia 2021

Potrwa tylko do 29 stycznia. Rolnicy znowu biorą udział w badaniu GUS

Główny Urząd Statystyczny już wczoraj rozpoczął kolejne badania na temat rolnictwa w Polsce. Wszyscy, którzy biorą udział w badaniu, powinni wiedzieć, że wyznaczonych zostało kilka terminów, których nie można przekroczyć. Wszystko zależy od tego, kto bierze udział w badaniu GUS.

- W dniach od 15 do 29 stycznia 2021 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa - poinformował Główny Urząd Statystyczny.

Badanie prowadzone przez GUS dotyczy koniunktury w gospodarstwie rolnym

Badanie GUS z zakresu rolnictwa

W badaniu Głównego Urzędu Statystycznego biorą udział osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie GUS wiadomo, że rolnicy mogą wziąć udział w badaniu na dwa sposoby.

Emilka z Emilka z "Rolnicy. Podlasie" wszystko wyjaśniła. Chodzi o jej zwierzętaCzytaj dalej

Pierwszy z nich, który trwa jedynie od 15 do 18 stycznia bieżącego roku, jest wypełnienie formularza, który został udostępniony >tutaj<.

Natomiast drugim sposobem przystąpienia do badania, jest rozmowa z teleankieterem. Wywiady za pośrednictwem rozmowy telefonicznej prowadzone są w dniach 19 – 29 stycznia 2021 r.

Więcej terminów dla badania

Inne terminy udziału w badaniu zostały wyznaczone dla osób prawnych i jednostek organizacyjnych, które nie posiadają osobowości prawnej. Dla nich od 15 do 25 stycznia 2021 r. możliwe jest wzięcie udziału w badaniu za pośrednictwem sieci.

Natomiast od 26 do 29 stycznia 2021 r. prowadzone będą rozmowy telefoniczne z teleankietarami.

- W przypadku wątpliwości, osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej uczestniczące w badaniu AK-R proszone są o kontakt z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze - zaznaczono na stronie GUS.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: GUS

Następny artykuł