Informacje - ARiMR
rolnikinfo.pl
Autor Aneta Wasilewska - 17 Października 2020

Rolnicy muszą się przygotować. ARiMR zapowiedziała wielkie zmiany, które dotkną wszystkich

Informacje na temat zmian, jakie planowane są w ARiMR, ujrzały właśnie światło dzienne. Rolnicy muszą się przygotować na to, co nastąpi już niedługo.

Informacje na temat zmian, jakie dotkną wszystkich rolników w Polsce, przekazane zostały przez ARiMR podczas specjalnej konferencji. To właśnie podczas spotkania zaprezentowano dwie metody, które już niebawem mają ułatwić rolnikom załatwienie codziennych spraw.

Bezlitośnie okradał rolników, straty gospodarstw nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety, sprawa do dziś nie ma finałuBezlitośnie okradał rolników, straty gospodarstw nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety, sprawa do dziś nie ma finałuCzytaj dalej

ARiMR szykuje zmiany dla rolników

Jak wiadomo, ARiMR od jakiegoś czasu pracuje nad strategią Cyfryzacji 4.0. To właśnie z nią związane są wszelkie zmiany. Podczas konferencji zaprezentowano dwie aplikacje, które zdaniem ARiMR, będą ułatwiać codzienne wykonywanie obowiązków rolników. Mowa o aplikacji mobilnej ARiMR oraz o portalu IRZPlus.

- Cyfryzacji nie unikniemy, to jest proces, który wdrażamy etapami – dysponujemy już nowoczesną hurtownią danych, pracujemy nad integracją systemów, rozwijamy aplikacje ułatwiające rolnikom załatwienie spraw w Agencji. Podejmowane przez nas działania potrzebne są, aby przewidywać, aby przygotowywać się pod kolejne okresy programowania, aby wiedzieć, które sektory naszego rolnictwa wymagają w danym czasie większego wsparcia. Jednak wszystkie zmiany wprowadzamy z ogromnym wyważeniem, by nie zaniedbać codziennej obsługi naszych beneficjentów - mówił Tomasz Nowakowski, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa otwierając spotkanie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. ARiMR przekaże pół miliona euro dla polskich rolników. Wystarczy spełnić jeden warunek
2. Już niedługo tankując auto możesz się nieźle zdziwić. Wprowadzenie restrykcji wpłynie też na stacje paliw
3. Wielkie zmagania i ogromna niespodzianka. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" nie mogli się spodziewać

Właściciele odzyskają skradzione mienie

Podczas konferencji zaprezentowano oba narzędzia. Pierwsza z aplikacji Mobilna ARiMR będzie ułatwiać kontakt między rolnikiem a agencją. Na portalu IRZPlus będzie można zgłaszać zdarzenia zwierzęce.

-Wprowadzenie aplikacji mobilnej na smartfony to kolejny krok do pełnej cyfryzacji ARiMR. Po okresie testowania w czterech wybranych województwach narzędzie to jest już dostępne dla wszystkich. Mobilna ARiMR pozwoli m.in. ograniczyć wizyty rolnika w Agencji czy wykonywane przez ARiMR konieczne kontrole na miejscu, co wpłynie na redukcję kosztów i przyspieszy procedury obsługi wniosków - zaznaczył Nowakowski.

Prawdę długo ukrywano, nikt nie wiedział. Sekret Bandziorka z Prawdę długo ukrywano, nikt nie wiedział. Sekret Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" ujrzał światło dzienneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana gwiazda hitu TVP została mamą, znamy imię i płeć dziecka. Kocha gotować, jej przepisy są hitami sieci
  2. Magda Gessler ma nową knajpkę, gdzie pomidorowa kosztuje 60 zł. Wiemy, czy restauracja jest przyjazna zwierzętom
  3. Błąd, który Polacy popełniają każdego dnia przy gotowaniu jajek. Efekt jest opłakany
  4. Do rolników trafi ponad 15 mld zł. Wiemy, kiedy ARiMR zrealizuje wszystkie wypłaty
  5. Bezlitośnie okradał rolników, straty gospodarstw nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety, sprawa do dziś nie ma finału
  6. Na rzeczach znalezionych na śmietniku zarabia 10 tys. zł miesięcznie. Wiemy, jakie łupy można łatwo złowić

Źródło: Interia

Następny artykuł