Jabłka - Biedronka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS
Autor Aneta Wasilewska - 23 Stycznia 2021

Polskie jabłka "za darmo". Biedronka zachęca klientów

Sieć sklepów Biedronka proponuje swoim klientom wiele okazji. Tym razem znana sieć wprowadziła akcję "polskie jabłka za darmo". Konsumenci mogą skorzystać i otrzymać owoce "za darmo". Jednak, czy ta promocja dobrze wpływa na postrzeganie polskich jabłek?

Wczoraj w sieci Biedronka wystartowała nowa akcja promocyjna, która obwiązywać będzie jeszcze tylko do dzisiaj. Podczas dwudniowej promocji klienci przy zakupie polskich jabłek mogą odebrać voucher na 100 proc. ich wartości.

Jabłka "za darmo"

Oczywiście w rozumieniu polskiego systemu podatkowego sklepy nie mogą rozdawać nic za darmo. Sama promocja polega na tym, by zakupić polskie jabłka, dzięki którym otrzymamy możliwość odebrania kolejnych owoców za darmo. Biedronka wprowadziła vouchery, na podstawie których rozdawane będą jabłka.

Jednak chociaż promocja z pewnością brzmi zachęcająco dla klientów, trzeba spełnić kilka warunków, by otrzymać "darmowe" jabłka.

A jakie są warunki? Przede wszystkim jabłka, dzięki którym otrzymamy voucher, można kupić tylko w dniach 22 i 23 stycznia. Odebrać darmowe owoce można natomiast dopiero za tydzień (30 i 31 stycznia). Co więcej, dzienna wartość vouchera nie może przekroczyć 10 złotych.

Francja: mieszkańcy miast już nie mogą narzekać na rolników. Powstała specjalna ustawaFrancja: mieszkańcy miast już nie mogą narzekać na rolników. Powstała specjalna ustawaCzytaj dalej

Zachęta dla klientów?

Od jakiegoś czasu w dużych sieciach handlowych pojawia się wiele ofert, dzięki którym klienci mają sięgać po polskie jabłka. Najczęściej konsumenci zachęcani są niską ceną.

Przy okazji takich promocji warto się zastanowić, jak wpłyną one na postrzeganie polskich jabłek.

Z jednej strony klienci mogą chętniej sięgać po polskie produkty, a z drugiej takie akcje mogą zaniżać ich wartość.

Co ciekawe, Biedronka oprócz akcji z "darmowymi jabłkami" proponuje swoim klientom promocję "Czas na wspieranie małych producentów".

Jabłka

Jabłka

fot. materiały prasowe Biedronka

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Biedronka, Sad24, SadyOgrody

Następny artykuł