Kierowca - policja
Policja
Autor Aneta Wasilewska - 4 Grudnia 2020

Niecodzienny widok na drodze. Na dachu wiózł stertę bagaży, dwa razy większą niż samochód

Kierowca został zatrzymany, gdy funkcjonariusze zauważyli, że na dachu auta przewożony jest bagaż dwa raz większy niż sam samochód. Mężczyzna został ukarany kilkoma mandatami. Jak się okazało, na samochodzie przewoził styropian.

- W czwartek przed południem dzielnicowi z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach w trakcie obchodu ulicy Piasta zwrócili uwagę na kierującego pojazdem marki Fiat Seicento, który na dachu miał ładunek blisko dwa razy większy od samego samochodu. Postanowili zatrzymać do kontroli pojazd, który przewożąc w ten sposób bagaż, zagrażał innym użytkownikom dróg - przekazali funkcjonariusze ze Śląskiej Policji.

Jedno nagranie wystarczyło, by posypały się pytania o ciążę. Marta z Jedno nagranie wystarczyło, by posypały się pytania o ciążę. Marta z "Rolnik szuka żony" natychmiast odpowiedziałaCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Kierowca na dachu auta przewoził styropian

51-letni kierowca nie miał przy sobie dowodu rejestracyjnego, a stan techniczny samochodu nie pozwala na jego bezpieczne użytkowanie.

-Pomocy w przeprowadzeniu kontroli drogowej udzielili dzielnicowym mundurowi z bielskiej drogówki. Mundurowi ustalili, że fiat nie miał też aktualnych badań technicznych, ani aktualnego ubezpieczenia komunikacyjnego. Po sprawdzeniu bagażu okazało się, że na dachu przewoził styropian, który został załadowany w sposób zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym - dodali funkcjonariusze.

Kierowca został ukarany dwoma mandatami karnymi za popełnione wykroczenia. Co więcej, funkcjonariusze policji skierowali wniosek Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, który może nałożyć karę administracyjną za niedopełnienie obowiązku ubezpieczenia pojazdu.

Obrazy RolnikINFO"To nie jest rolnictwo, tylko przemysł". Mieszkańcy wyrazili głośny sprzeciw, protestują przeciw powstaniu fermyCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Śląska Policja

Następny artykuł