Ciągnik - nowy model
Agrifoto/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 22 Listopada 2020

30-letnie doświadczenie firmy zawarte w jednym kombajnie. Nie lada gratka dla wszystkich, którzy zbierają ziemniaki

W ostatnich dniach zaprezentowano najnowszy kombajn Enduro Dewulf. Nowa maszyna rolnicza łączy w sobie nowoczesne technologie i ponad 30-letnie doświadczenie formy. Z pewnością będzie to nie lada gratka dla wszystkich, którzy zbierają ziemniaki. W kombajnie zastosowano unikatowe rozwiązania.

Na rynku pojawiła się nie lada gratka dla wszystkich zajmujących się zbiorem ziemniaków. Mowa oczywiście o nowym 4-rzędowym kombajnie samobieżnym z taśmami przesiewającymi Enduro Dewulf.

Sprawdzone rozwiązania w połączeniu z nową technologią - ciągnik Enduro Dewulf

Podczas najnowszej prezentacji online zaprezentowany został nowy ciągnik Enduro Dewulf. Maszyna jest połączeniem nowej technologii i sprawdzonych rozwiązań, którymi może pochwalić się firma. Co wyszło z takiego połączenia? Nowy, mocna maszyna, która zdecydowanie przewyższa konkurencję pod wieloma względami. Przede wszystkim mowa o wydajności i łatwości w użytkowaniu.

Co ciekawe, kombajn można kupić już dzisiaj. Dewulf przyjmuje zamówienia za pośrednictwem sieci dealerskiej. Sama produkcja kombajnu rozpocznie się w przyszłym roku. A co takiego czeka na nowych nabywców?

Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnikOgromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnikCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji
  2. Lidl wprowadza nową sekcję w sklepach. Sieć goni Biedronkę i oferuje nowe niespodzianki
  3. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Prace nad kombajnem trwały od lat

Nowa maszyna nie powstałaby bez pomocy opinii rolników i plantatorów ziemniaków. Jak określiła to firma, kombajn jest punktem kulminacyjnym w 30-letnim doświadczeniu formy w dziedzinie samobieżnych kombajnów do ziemniaków. Kombajn został wyposażony w nowe technologie w dziecinie nacisku na glebę, czyszczenia i przepływu produktu oraz wydajności buforowej. Dodatkowo skorzystano ze znanych rozwiązań, które do dziś cieszą się wielkim uznaniem.

Przede wszystkim podczas projektowania nowej maszyny skupiono się na trzech kluczowych kwestiach, tj.: przyjazności dla produktu, łatwości użytkowania oraz wydajności. Co widać już gołym okiem. Patrząc jednak na nacisk na glebę, Enduro nie ma sobie równych. Ma najlepsze osiągi w całym segmencie, z wartością 1,5 kg/cm2, którą uzyskano dzięki systemowi rozkładania ciężaru na trzy osie i dzięki opcjonalnym oponom z technologią VF.

Dzięki temu, że środek ciężkości kombajnu został przesunięty na tył, przednie koła nie uszkadzają redlin nawet w warunkach zwiększonej wilgotności gleby.

To nie wszystko, w nowym kombajnie znajdziemy cechę, jakiej próżno szukać gdzie indziej. Mowa o umożliwieniu operatorowi i łatwego i bezstopniowego dopasowywania nachylenia jednostki czyszczącej w zakresie od 0° do 12°, które mogą być wykorzystywane w zależności od potrzeb czyszczenia.

Dodatkowo nowy nabywcy będą mogli skorzystać z nowej technologii, nazwanej "Fill-Tastic", która odnosi się do podnośnika pierścieniowego, pracującego z wydajnością 200 ton/godzinę.

Prezentację nowego ciągnika można zobaczyć między innymi na kanale Agrifoto na platformie YouTube.

Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorącoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

   1. Placki ziemniaczane po rosyjsku skrywają obłędne nadzienie. Z łatwością je zrobisz, smakują jak ambrozja
   2. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
   3. Przewoził jabłka, zapomniał o jednym. Teraz kara może wynieść 2 tysiące złotych
   4. Na polach zostanie kapusta. Niestety, wielu odmian w ogóle nie opłaca się zbierać
   5. Kłamali, że mają świnie i wyłudzili 1,3 mln złotych. Wszystko się posypało
   6. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
   7. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje

Źródło: YouTube, Maszyny dla farmera

Następny artykuł