Konewka - więcej wody
topniusy
Autor Aneta Wasilewska - 12 Października 2020

W której konewce zmieści się więcej wody? Odpowiedź nie jest oczywista

Konewka numer jeden czy konewka numer dwa, w której zmieści się więcej wody? Zagadka jest niebywale podchwytliwa, uda ci się ją rozwiązać?

Która konewka mieści więcej wody? Przed wami zagadka, z którą mierzą się internauci w całym kraju. Niewiele osób poprawnie wskazuje, w której z nich może znaleźć się więcej wody. Ta logiczna zagadka z pewnością przyniesie wiele problemów, nie należy ona do najprostszych.

Niesamowita maszyna, która może zmienić rolnictwo. Czeka nas rewolucja?Niesamowita maszyna, która może zmienić rolnictwo. Czeka nas rewolucja?Czytaj dalej

Która konewka mieści więcej wody?

Do wyboru masz zalewie dwie konewki. Pierwsza z nich jest niższa, druga wyższa. To nie wszystko, co je różni. Pierwsza konewka ma wylewkę, która znajduje się wyżej, niż w przypadku drugiej. Patrząc, tylko na to z łatwością można stwierdzić, w której z konewek zmieści się więcej wody. Już znasz rozwiązanie zagadki? Poniżej zamieszczamy rozwiązanie, by każdy mógł dowiedzieć się, jaka była prawidłowa odpowiedź.

Rozwiązywanie logicznych zagadek stało się niebywale popularne w sieci. Dziś coraz więcej osób poszukuje w internecie zdjęć, dzięki którym mogą rozwijać swoją spostrzegawczość. Wystarczy rozwiązywać już jedną zagadkę dziennie, by każdego dnia rozwijać swoją spostrzegawczość i z łatwością podawać odpowiedzi do kolejnych internetowych łamigłówek.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Dostrzegł zmieniające się nastroje konsumentów. Teraz pracuje nad stworzeniem mięsa z ziemniaków
2. Nawet 74 tys. Polek może załapać się na dodatkowe pieniądze. Trzeba tylko pilnować terminów
3. W końcu dobra wiadomość. Rolnicy zarobią o wiele więcej niż wcześniej

Rozwiązanie zagadki

W której konewce mieści się więcej wody? Nie ulega wątpliwości, że mowa o konewce numer 1. Dlaczego właśnie w niej zmieści się więcej wody? To dlatego, że wylewka znajduje się wyżej. Przecież, gdy tylko woda osiągnie poziom końcówki wylewki, woda zacznie się wylewać. Oczywiście serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy podali poprawną odpowiedź. Podkreślamy jednocześnie, że ta zagadka nie należała do najprostszych.

Na rolników zostanie nałożony nowy obowiązek? Ma dotknąć każdego posiadacza psówNa rolników zostanie nałożony nowy obowiązek? Ma dotknąć każdego posiadacza psówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały Ci ziemniaki z wczorajszego obiadu? Zrób z nich przepyszne pyry z gzikiem, rodzina będzie błagać o dokładkę
  2. Jeżyk pochwalił się nadzwyczajnym talentem. Gdyby nie hitowe wideo, nikt by nie uwierzył, że tak potrafi
  3. Przyczyna jego pojawienia się to tajemnica. Tropikalny zabójca w Odrze
  4. Program "Premie dla młodych rolników" i zakup maszyny. Wiadomo, za co nie będzie pieniędzy
  5. Już wiadomo: komitet rolników przedstawia twarde żądania. Chcą potężnych zmian
  6. Uczniowie natychmiast odesłani na naukę zdalną. Nie było innego wyjścia, nauczyciele WF-u mają koronawirusa

Źródło: Topniusy

Następny artykuł