Konie - policja
Policja
Autor Aneta Wasilewska - 10 Listopada 2020

Ciemną nocą prowadził zaprzęg konny. Mogło dojść od najgorszego, gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w ostatnich dniach. Mężczyzna prowadził zaprzęg konny, mogło być nawet o krok od tragedii, gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji. Okazało się, że to konie prowadziły mężczyznę, a nie on zaprzęg.

Konie w zaprzęgu były prowadzone przez 29-latka w środku nocy, gdy nagle pojawili się funkcjonariusze policji. Ich interwencja przyszła w porę, by nie doszło do najgorszego.

Ogromna przesada w Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwościCzytaj dalej

Mężczyzna prowadzący zaprzęg konny został zatrzymany przez policję

Dwa dni temu, 8 listopada policjanci w Garwolinie zatrzymała mężczyznę, który powoził zaprzęgiem konnym. Już na pierwszy rzut oka było widać, co się dzieje z mężczyzną. Był w takim stanie, że nie mógł dogadać się z funkcjonariuszami policji.

29-latek był kompletnie pijany, nie panował nad sobą, ani nad powozem. Konie z zaprzęgu prowadziły jego, a nie on je. Było blisko, by doszło do tragedii na drodze, pijany mężczyzna mógł spowodować zagrożenie dla całego ruchu drogowego. Co więcej, po zatrzymaniu przez policję okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

- Policjanci z Garwolina zatrzymali nietrzeźwego woźnicę. 29-latek jechał w nocy zaprzęgiem konnym. Mężczyzna był tak pijany, że był prowadzony przez zaprzęg. Dodatkowo okazał się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości - można przeczytać na stronie Mazowieckiej Policji.

Jak przekazali policjanci, mężczyzna został przebadany alkomatem, okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zabrali go do zakładu karnego.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
2. Nawet nie będziesz musiał odebrać telefonu, a i tak okradną Twoje konto. Wyjątkowo perfidny sposób oszustów
3. Rolnik szuka żony: Józef się przejechał. Wiadomo, która z nim zostanie

Konie nie zostały porzucone na środku drogi

Po zatrzymaniu mężczyzny, konie z wozem nie zostały pozostawione bez opieki. Funkcjonariusze na miejsce wezwali trzeźwego woźnicę, który zaprowadził konie i wóz w bezpieczne miejsce.

- Na miejsce został ściągnięty inny trzeźwy woźnica, który odprowadził konie do domu, a nietrzeźwy woźnica został doprowadzony do zakładu karnego - przekazali funkcjonariusze.

Odpowiedzialny za zdarzenie 29-latek stanie teraz przed sądem za prowadzenie zaprzęgu pod wpływem alkoholu.

Zapowiedziano kontrole 3788 gospodarstw. Dziś pojawił się apel o pilne zawieszenieZapowiedziano kontrole 3788 gospodarstw. Dziś pojawił się apel o pilne zawieszenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Golonka w kiszonej kapuście jest poezją smaków dla amatorów tradycyjnej kuchni. Serwujemy najprostszy przepis, rozpływa się w ustach
  2. Ranny szczeniak leżał wśród sterty śmieci. Reakcja przechodniów jest porażająca, aż brakuje słów
  3. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
  4. Cudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznie
  5. Nie będzie dofinansowania do KRUS przez pewien czas dla wielkiej części osób. Powód poraża
  6. Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  7. Czy zwierzęta mają uzdrawiające moce? Przełomowe odkrycie naukowców nie pozostawia złudzeń

Źródło: Policja w Garwolinie, Tygodnik Rolniczy

Następny artykuł