Marta Manowska
YouTube.com / Ogień pytań
Autor Magdalena Więckowska - 1 Listopada 2020

Nikt się nie spodziewał, że Marta Manowska robi podobne rzeczy. Nieznane fakty z jej życia prywatnego

Marta Manowska znana jest szerszej publiczności jako gospodyni programu “Rolnik szuka żony” oraz “Sanatorium miłości”. Jej niski, ciepły głos jest niepodrabialny - każdy od razu rozpozna jego właścicielkę. Telewidzowie polubili Martę Manowską za naturalność i za to, że nie boi się mieć własnego zdania. W kontaktach z rolnikami w programie “Rolnik szuka żony” nie raz była w sytuacji, która wymagała jej ostrzejszej interwencji, jak na przykład podczas czytania listów przez Józefa, gdy rolnik - zdaniem Marty Manowskiej - w nieuprzejmy sposób odezwał się do jednej z pań.

Marta Manowska, poza pracą dziennikarki i prezenterki, robi masę innych rzeczy. Mało kto zdaje sobie sprawę, czym tak naprawdę zajmuje się w wolnym czasie. Wielu fanów Marty Manowskiej może się zdziwić, gdy usłyszy o mało znanych faktach z jej życia.

Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani "Rolnik szuka żony" są zachwyceniCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Marta Manowska w ogniu pytań

Dziennikarka i prezenterka urodziła się w Siemianowicach Śląskich. Mieszkała w Katowicach i tam też ukończyła studia dziennikarskie. Mało kto wie, że w Hiszpanii studiowała historię sztuki. W wyniku fascynacji iberyjskim krajem napisała książkę, traktującą o Hiszpanach i Baskach. Jej książka zatytułowana jest “Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków - dwie drogi do niepodległości”. Osoby zainteresowane polityką europejską z pewnością pamiętają momenty, w których Katalończycy i Baskowie domagali się niepodległości ze strony Hiszpanii. Kto by pomyślał, że Marta Manowska jest specjalistką w tej dziedzinie? Wiele na temat lubianej prezenterki można dowiedzieć się dzięki mniej znanym źródłom internetowym, takim jak kanał na portalu YouTube - Ogień Pytań.

Dobra wiadomość dla rodziców. O dodatkowe pieniądze można ubiegać się do 24 grudniaDobra wiadomość dla rodziców. O dodatkowe pieniądze można ubiegać się do 24 grudniaCzytaj dalej

Mniej znane fakty z życia prywatnego

W “Ogniu pytań” w 2015 roku zaproszono do studia Martę Manowską. Kanał znany jest z tego, że zaprasza różne gwiazdy i zadaje im nietuzinkowe pytania, które mogą być jednak niezwykle interesujące dla widzów i fanów danej osoby. Na kanale pojawiła się w przeszłości m.in. Doda, Beata Tyszkiewicz czy wokaliści zespołu Afromental. Marta Manowska nie była w tamtym czasie znana tak bardzo tak teraz - przygotowywała się wtedy do drugiej edycji programu “Rolnik szuka żony”, a jej rozpoznawalność systematycznie rosła. Prowadzący zapytali Martę Manowską:
- Przy czym najlepiej bawi się Marta Manowska?

- Przy alkoholu - odparła bez wahania prezenterka.

- Czy poznałaś kiedyś rolnika-geja? - zapytali prowadzący. Po chwili namysłu Marta odpowiedziała:

- Tak.

Okazało się jednak, że mężczyzna nie pojawił się w programie “Rolnik szuka żony”. Dziennikarze dowiedzieli się, że swój pierwszy pocałunek Marta miała w wieku 16 lat, a po raz pierwszy spróbowała alkoholu rok wcześniej. Co więcej, prezenterka sprawnie posługuje się gwarą śląską i zna przyśpiewki ludowe! Widzowie dowiedzieli się również, że Manowska nigdy nie była na wiejskim weselu. Z drugiej strony, prezenterka w wolnym czasie pasjonuje się dalekimi podróżami - m.in. do Azji. Fani pamiętają, że w pierwszej fali koronawirusa prezenterka miała początkowo problem z powrotem do Polski, ponieważ podróżowała wtedy po Azji. Kto by pomyślał, że Marta Manowska ma tak rozległe zainteresowania i na dodatek pisze książki socjologiczno-polityczne? Jak widać, każdy człowiek ma w sobie głębię, która za każdym razem może zaskakiwać nowymi odkryciami.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł