Marta Manowska
tvp.vod.pl / Rolnik szuka żony
Autor Magdalena Więckowska - 3 Listopada 2020

Tak wyraża się Marta Manowska. Niebywałe słowa do Polaków

Marta Manowska w zawrotnym tempie stała się jedną z najbardziej popularnych i szanowanych polskich prezenterek. Znana głównie z produkcji takich jak “Rolnik szuka żony” oraz “Sanatorium miłości” oczarowała miliony telewidzów swoim ciepłym głosem, serdecznością i naturalnością. Co więcej, Marta Manowska nie boi się otwarcie wyrażać swojego zdania na trudne tematy. Na swoim koncie na Instagramie nie kryje się ze swoim systemem wartości - w obliczu aktualnej sytuacji w Polsce zamieściła wymowne zdjęcie z jeszcze bardziej istotnym tekstem.

Marta Manowska jest osobą medialną, co wiąże się ze wszystkimi tego konsekwencjami - zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Sława i popularność są jak miecz obosieczny - pochwały i krytyka idą tutaj w parze. Ostatnio Marta Manowska zamieściła na swoim Instagramie bardzo znaczącą wiadomość, którą można odczytywać jako przesłanie do wszystkich Polaków.

Nadchodzą zmiany. Podczas konferencji MRiRW zapowiedziano wzmocnienie rodzinnych gospodarstwNadchodzą zmiany. Podczas konferencji MRiRW zapowiedziano wzmocnienie rodzinnych gospodarstwCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni
2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak wyższe niż zakładał rząd
3. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci

Marta Manowska: “kwiatem w drugiego, nie nienawiścią”

Prezenterka odniosła się do przywar, które są obecne w polskim społeczeństwie i które skutecznie utrudniają kontakty interpersonalne sprawiając, że wielu ludzi żywi do siebie uprzedzenia. Krytyczne komentarze na temat czyjegoś gustu, sposobu ubierania się, wypowiadania, brak wyrozumienia dla innych, utrwalanie krzywdzących stereotypów - jak widać, Marta Manowska nie chce pozostawać bierna, gdy w słusznej sprawie można zabrać głos.

Marta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceniMarta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceniCzytaj dalej

Ważne słowa Marty Manowskiej

Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie Marta Manowska zasłania twarz ręką, na której ma namalowaną czerwoną różę. Róża jest symbolem niezwykle wieloznacznym - może oznaczać wielką miłość czy cierpienie. Pierwsze zdanie rozwiewa jednak wątpliwości co do interpretacji malunku na dłoni Manowskiej: “kwiatem w drugiego, nie nienawiścią”. Dalszy ciąg wpisu brzmi:

“Kwiatem w drugiego

Nie nienawiścią


Jak on może słuchać metalu?

Patrz jaki wytatuowany

Jak ona może na ten protest?

Patrz mięso je w piątek

Książki bluźniercze czyta

Disco polo?

Ach ta dzisiejsza młodzież

Prawdziwy katolik musi...


To nie Bóg

To nie jego słowa

On to wszystko mieści

Przepojemny”

Słowa Marty Manowskiej zadziwiają internautów, a sam wpis spotkał się ze zrozumieniem i poparciem wielu osób. Post Marty Manowskiej polubił m. in. Paweł znany z siódmej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Prezenterka cechuje się otwartością i bezpośredniością nie tylko w sferze prywatnej, ale także na planie programu "Rolnik szuka żony", z którego kadr znajduje się w naszym artykule. Hitowa produkcja TVP gromadzi przed telewizorami w niedzielne wieczory miliony widzów - program cieszy się popularnością nie tylko ze względu na losy rolników, ale z pewnością na atmosferę, jaką wytwarza sama gospodyni "Rolnik szuka żony".

marta manowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. https://www.biznesinfo.pl/waloryzacja-161120-sw-kwota-2021
  2. Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Propozycja zawieszenia kontroli w gospodarstwach. KRIR nie ma wątpliwości
  5. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni
  6. Dlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizować
  7. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii

Następny artykuł