Marta Manowska - kolacja
Marta Manowska/Instagram
Autor Aneta Wasilewska - 5 Grudnia 2020

Nie lada gratka dla wszystkich fanów "Rolnik szuka żony". Marta Manowska włączyła się w ważną akcję

Fanom programu "Rolnik szuka żony" nie trzeba przypominać, że Marta Manowska jest jedną z tych osób, które chętnie wyciągają pomocną dłoń do potrzebujących. Stało się także i tym razem. Na prośbę fanów prowadząca hitu TVP drugi raz bierze udział w ważnej akcji. To prawdziwa gratka dla fanów Manowskiej, można się z nią spotkać osobiście.

Marta Manowska wielokrotnie w mediach społecznościowych wspierała ważne dla niej organizacje, fundacje i akcje. Także i tym razem zachęca wszystkich fanów do pomocy.

Ogromne zaskoczenie w Ogromne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba wyznali wszystko przed kameramiCzytaj dalej

Marta Manowska bierze udział w akcji Poznaj Gwiazdę

Tym razem Marta Manowska już po raz drugi bierze udział w akcji Poznaj Gwiazdę. Biorąc udział w akcji można spotkać się z prowadzącą program "Rolnik szuka żony" na kameralnym obiedzie.

- Marta Manowska po raz drugi w naszej inicjatywie! Na życzenie naszych fanów, 4 lata po pierwszej wspólnej akcji, ponownie mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w licytacji spotkania w jednej z warszawskich restauracji z prezenterką telewizyjną, znaną z takich produkcji, jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” czy „Ośmiu wspaniałych” - napisano na stronie akcji.

- Na obiad wspólnie z Martą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy. Istnieje możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie prezentu - można przeczytać na stronie.

Akcja Poznaj Gwiazdę, w której bierze udział Marta Manowska, prowadzona jest przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. Wspierając akcję, możesz pomóc w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, po której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

Gienek i Andrzej z Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" z niemałymi problemami. Wszystko przez awarięCzytaj dalej

Prowadząca "Rolnik szuka żony" zachęca do udziału w licytacji

Marta Manowska za pośrednictwem Instagrama zachęciła wszystkich swoich fanów do wzięcia udziału w akcji, zamieszczając zdjęcie z odnośnikiem do strony Poznaj Gwiazdę.

Na ten moment najwyższa wylicytowana kwota to 1200 złotych. Organizatorzy zachęcają do licytowania także niższych kwot.

Do końca licytacji pozostało 14 dni, każdy, kto chciałby się spotkać na kolacji z Martą Manowską, może jeszcze wziąć udział i wesprzeć Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Więcej informacji znajduje się na stronie Poznaj Gwiazdę.

Marta Manowska

Fot. Marta Manowska/Instagram

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł