Marta Manowska - plan zdjęciowy
martamanowska /Instagram
Autor Aneta Wasilewska - 15 Listopada 2020

Marta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceni

Marta Manowska chętnie dzieli się z fanami momentami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Tym razem znana prowadząca pochwaliła się, jak wyglądają prace na planie jednego z większych hitów Telewizji Polskiej. Fani otrzymali nawet zdjęcie, które zdradza, czego mogą się spodziewać w programie. I trzeba przyznać internautom rację, Manowska zachwyciła.

Marta Manowska od lat związana jest z telewizją TVP, gdzie otrzymuje do poprowadzenia wiele programów rozrywkowych. Oczywiście największą popularność przyniósł jej udział w programie "Rolnik szuka żony", którego siódmy sezon emitowany jest każdego tygodnia na antenach TVP. Jednak tym razem mowa o innym hicie, za którego produkcję odpowiedzialna jest również Telewizja Polska.

Józef z Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieciCzytaj dalej

Marta Manowska pojawiła się na planie

Mowa oczywiście o programie "The Voice Senior". Marta Manowska już w pierwszej odsłonie lubianego programu otrzymała rolę prowadzącej u boku Tomasza Kammela. W drugiej edycji partnerować będzie jej nie nikt inny, jak Rafał Brzozowski.

To właśnie dzięki Brzozowskiemu fani Marty Manowskiej mogli zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do nowych odcinków. Prezenter za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się krótkimi nagraniami, na których widać, jak pracuje się na planie "The Voice Senior 2". Na jednym z krótkich nagrań pojawiła się nawet Manowska, przygotowująca się do makijażu.

- Zobaczcie, jak ona bryka Rozśpiewana i roztańczona Marta - mówił Brzozowski na nagraniu, pokazując dobrze bawiącą się na planie Manowską.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Zostały dwa tygodnie na wywiązanie się z obowiązku. Kary dla zapominalskich wyniosą nawet 5 tysięcy złZostały dwa tygodnie na wywiązanie się z obowiązku. Kary dla zapominalskich wyniosą nawet 5 tysięcy złCzytaj dalej

Fani zachwycili się urodą Manowskiej

Marta Manowska w mediach społecznościowych zamieściła także zdjęcie, na którym uchyliła rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądać w najnowszych odcinkach programu. Fani prowadzącej byli zachwyceni nie tylko idealnie wykonanym makijażem, ale i urodą Manowskiej. Pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów od internautów.

- Ślicznie! Przypominasz mi Martuś na tym zdjęciu trochę Tiffany Thiesses z Beverly Hills 90210. Dobrej niedzieli i.. do miłego spotkania wieczorem - napsiała jedna z internautek.

-ale jesteś piękna... - dodała kolejna.

-Piękny makijaż pani Marto i piękna Ty - zachwytom nie ma końca.

- Jesteś wspaniałą kobietą. Powinno być więcej takich - dodano.

Kiedy będzie można oglądać najnowsze odcinki programu?

Zgodnie z informacjami, jakie pojawiły się na portalu WirtualneMedia.pl, telewizja polska zdecydowała się na przesunięcie emisji programu. Najnowszą odsłonę "The Voice Senior" będzie można oglądać dopiero w styczniu 2021 roku, a nie tak, jak zakładano w grudniu bieżącego roku. Fani programu mogą być pewni, że w programie oprócz Marty Manowskiej i Rafała Brzozowskiego zobaczą także niezmieniony skład jury, w którym pojawią się Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak, Alicja Majewska oraz Marek Piekarczyk.

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relacjęWielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relacjęCzytaj dalej

fot. Instagram/Marta Manowska

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ania Starmach zdradziła przepis na pierogi z kapustą. Po prostu ideał
  2. W promocji Lidla wyposażysz pół domu. Niezbędne artykuły w supercenach
  3. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewał
  4. Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
  5. Inwazyjny gatunek z Azji zagraża gospodarce i ekosystemowi. Ludzie załamują ręce
  6. Dlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizować
  7. Fatalne informacje nt. Lewandowskiego. Kibice wstrzymali oddech
  8. Źródło: Instagram

Następny artykuł