Marta Manowska - informacja
Bądźmy Razem. TVP/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 29 Listopada 2020

Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani "Rolnik szuka żony" są zachwyceni

Fani programu "Rolnik szuka żony" dostali dziś oficjalne potwierdzenie. Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy, publikując najnowsze zdjęcie w mediach społecznościowych. Widzowie hitu TVP mogą odetchnąć z ulgą, bo wiadomo już, że także w tym roku wyemitowany zostanie świąteczny odcinek. Jedna z internautek próbowała dowiedzieć się także, gdzie będzie kręcony. Prowadząca szybko pospieszyła z odpowiedzią.

W programie "Rolnik szuka żony" niejednokrotnie widzowie mieli okazję zobaczyć specjalne odcinki, które emitowane są w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Patrząc na sytuację, jaka jest w tym roku, wiele osób zastanawiało się w ogóle, czy w tym roku będą możliwe spotkania z rolnikami, rolniczką i ich ukochanymi. Jak się okazuje, TVP nie zawiodła widzów.

Marta Manowska wszystko potwierdziła jednym zdjęciem

Dziś na Instagramie Marta Manowska zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak prowadząca "Rolnik szuka żony" jedzie samochodem razem z operatorem kamery. Podpis pod fotografią zdradził wszystkim fanom programu, że także w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą mieli okazję zobaczyć świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony".

- My dalej w trasie. Świąteczny odcinek rolnikszukazonytvp. Spadł u Was śnieg? - napisała.

Fani są zachwyceni. Odcinek nagrano w Kazimierzu?

- Super, ze mimo pandemii odcinek świąteczny będzie ;) Już się nie mogę doczekać - skomentowała jedna z obserwatorek.

- Fantastycznie, że będzie świąteczny odcinek - dodała kolejna.

Jedna z internautek próbowała się dowiedzieć od Marty Manowskiej, czy świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" odbędzie się w Kazimierzu. Prowadząca nie czekała długo z odpowiedzią i napisała, że to finał programu, a nie świąteczne odcinki nagrywane są w Kazimierzu.

- Pani Marto.Super Pani wygląda. Odcinek świąteczny jak co roku z Kazimierza? - zapytała internautka.

- finał jest co roku z Kazimierza, Świąteczny nie - zaznaczyła Marta Manowska.

Teraz wszystkim fanom "Rolnik szuka żony" pozostaje czekać na świąteczny odcinek, a już dziś o 21:15 TVP1 wyemituje kolejny odcinek programu.

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

fot. Instagram/ Marta Manowska

Następny artykuł