Marta Manowska - komentarz
"Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 30 Października 2020

Ależ afera, wystarczył jeden komentarz. Manowska może się pożegnać z programem "Rolnik szuka żony"?

Prowadząca program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska wypowiedziała się w ważnej sprawie. Fani "Rolnika" drżą z niepokoju o jej dalsze losy w programie. Reakcja stacji TVP może doprowadzić do wielkiej afery. Tymczasem w sieci internauci dolewają oliwy do ognia.

Marta Manowska jest jedną z najbardziej popularnych prowadzących, które obecnie pracują w stacji TVP. Program "Rolnik szuka żony" przyciąga przed telewizory nie tylko ze względu na losy wszystkich bohaterów, ale i ze względu na postać prowadzącej, która przez widzów obdarzona została ogromną sympatią. Teraz fani "Rolnik szuka żony" niepokoją się o jej przyszłość w programie, a wszystko ze względu na komentarz, który zamieściła w sieci.

Nowy zakaz niebawem wejdzie w życie. WIR apeluje o zmianę decyzji, konsekwencje uderzą w rolnikówNowy zakaz niebawem wejdzie w życie. WIR apeluje o zmianę decyzji, konsekwencje uderzą w rolnikówCzytaj dalej

Marta Manowska zabrała głos w ważnej sprawie

Fani programu "Rolnik szuka żony" długo czekali na komentarz Marty Manowskiej w sprawie Strajku Kobiet, który rozpoczął się po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W końcu w jej mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym jednoznacznie określiła swoje stanowisko w sprawie.

Na zdjęciu, które Marta Manowska zmieściła w sieci widać małą dziewczynkę, która w swoich rękach trzyma transparent z napisem "Załatwimy Was miłością". Oczywiście pod zdjęciem rozpętała się burza komentarzy, w której wypowiadali się zarówno przeciwnicy, jak i popierający protesty kobiet. Wśród komentarzy internautów zalazły się także pytania o to, czy prowadząca "Rolnik szuka żony" nie obawia się wypowiadać głośno swojego zdania ze względu na swoje miejsce pracy. Fani boją się, że komentarze Marty Manowskiej w sprawie aborcji, mogą doprowadzić do zwolnienia z TVP.

- długo już w TVP nie popracuje - napisał jeden z komentujących.

- Marta szuka pracy - pojawił się kolejny komentarz.

Apel Marty Manowskiej wywołał jeszcze więcej pytań

DZISIAJ GRZEJE:
1. Niepokojące doniesienia ws Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jest naprawdę źle

2. Proboszcz znalazł lukę w przepisach i otworzył cmentarz. Teraz może zapłacić nawet 30 tys. zł grzywny
3. Józef z “Rolnik szuka żony” wyznał sekret, który może przekreślić przyszły związek. Jego dramat podzielają miliony mężczyzn

Pilna wiadomość ws. Pilna wiadomość ws. "piątki dla zwierząt". Nagły zwrot akcjiCzytaj dalej

- Wszystkim, którzy tak krzyczą pod postami i wkładają tyle energii w „komentowanie” rzeczywistości, polecam ją zmienić. Jest naprawdę wiele dobrego do zrobienia i wiele osób, które potrzebują pomocy. Seniorzy, osoby onkologiczne, dotknięte chorobą Alzheimera, dzieci dotknięte porażeniem mózgowym i wielu innych @fundacjaherosi @mali.bracia.ubogich @sscasiedlce @dlaolinka @federacjaamazonki #obiadydlabohaterów. To tylko cześć fundacji i organizacji, z którymi działam
Szkoda trwonić czasu i energii na dywagacje i hejtowanie. Weźcie się do roboty. I walczmy dalej. O niedzielenie ludzi. A jednoczenie - napisała Marta Manowska.

Tak brzmiał ostatni wpis Marty Manowskiej na Instagramie. Pod nim natychmiast pojawił się komentarz, w którym prowadząca "Rolnika" została poproszona o wyjaśnienia, dlaczego otwarcie nie wypowie się o tym, że popiera Strajk Kobiet.

- Czemu boi się Pani otwarcie mówić o protestach kobiet i o samej aborcji - zapytała internautka.

- Nie boje się. Napisałam to w poprzednich postach. Na pewno będzie kolejny - napisała Marta Manowska.

Co wywołało jeszcze więcej reakcji, w których internauci zastanawiają się, dlaczego Marta Manowska odwraca uwagę od protestów kobiet, zamieszczając wpis na temat pomocy potrzebującym. Komentujący wysuwają wnioski, że Marta Manowska robi to ze względu na stację, w której pracuje.

- Pani Marto. Wiem, że to trudne być dobrym człowiekiem (a wiem, że Pani jest dobra i uczciwa) i pracować w stacji, która to smutna propaganda. Ludzie wymagają od Pani zajęcia stanowiska. Zajmuje je Pani i tak jest awantura. Jednak nie ma się co dziwić. Pracowanie dla TVP wyklucza się z mówieniem o dobru etc. Jedyne wyjście to odejście, że stacji. Bo uśmiechanie się na ramówkach tej stacji to jednoczesne przybijanie piony D. HOLECKIEJ i reszcie :( smutne. Szkoda Pani. Wiem, że znajdzie Pani swoje miejsce w show-biznesie, ale trzeba będzie się niebawem określić czy zostaje Pani na pokładzie PiSu, czy odchodzi gdzie indziej. Pozdrawiam i nie zazdroszcze - podsumowała jedna z internautek.

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska

fot. screen Instagram/Marta Manowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
  2. Kot przeszkodził w zajęciach online. Nauczycielka rzuciła nim, wszystko się nagrało
  3. Wściekły Pudzian w niecenzuralnych słowach o całej sytuacji. Nie do wiary, że stał się ofiarą
  4. Tylko dla osób o mocnych nerwach: skandaliczne sekrety pracy przy zbiorze truskawek w Niemczech
  5. Śmierć przyszła nagle, nic nie można było zrobić. Koszmarna wiadomość, Szczena z "Chłopaków do wzięcia" był zdruzgotany
  6. Katarzyna Dowbor pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Komentarz dziennikarki nie pozostawia złudzeń
  7. Złodzieje nic nie ukradną ze sklepu. Właściciel zamontował specjalny monitoring

Źródło: Instagram

Następny artykuł