Nie żyje - Malwina
David Tomaseti/ Unsplash
Autor Aneta Wasilewska - 17 Października 2020

Niestety, mimo pomocy mieszkańców wsi i miast, finał poszukiwań zakończył się tragicznie. Nie żyje Malwina

Nie żyje Malwina, mieszkanka Żar. Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny. Właśnie pojawiły się przykre wiadomości. Nikt nie może pogodzić się z tą stratą.

Nie żyje Malwina z Żar. Niestety, poszukiwania matki trójki dzieci zakończyły się tragicznie. Dziś w sieci pojawiło się potwierdzenie, że mieszkańcy wsi i miast, a także policja zakończyli poszukiwania.

Do rolników trafi ponad 15 mld zł. Wiemy, kiedy ARiMR zrealizuje wszystkie wypłatyDo rolników trafi ponad 15 mld zł. Wiemy, kiedy ARiMR zrealizuje wszystkie wypłatyCzytaj dalej

Nie żyje pani Malwina. Poszukiwania zakończyły się w najgorszy sposób

Pani Malwina, mieszkanka Żar wyszła z domu 14 października bieżącego roku, około godzinny 8:10. Kobieta nie powiedziała nikomu, gdzie idzie, ani kiedy wróci. Od tego czasu nie było z nią żadnego kontaktu, szybko okazało się także, że mieszkanka Żar nie ma przy sobie ani dokumentów, ani telefonu. Niestety, po trwających trzy dni poszukiwaniach, pojawiła się przykra informacja. Kobieta nie żyje. Wiadomość o zakończeniu poszukiwań przekazała jedna z czytelniczek portalu Gazeta Lubuska. Policja, która włączyła się w poszukiwania, niestety potwierdziła przykrą informację.

Kobieta zostawiła troje dzieci

Poszukiwania pani Malwiny zaczęły się już kilka godzin po jej zaginięciu. W pomoc włączyli się mieszkańcy okolicznych miast, wsi, a także policja. Przez to, że pani Malwina nie dawała żadnego znaku życia, jej cała rodzina szalała z rozpaczy. Co więcej, poszukiwania w pewnym momencie, zaczęły dawać nadzieję. Pojawił się ślad kobiety na monitoringu przy komisie samochodowym, który znajduje się przy ulicy Fabrycznej. To właśnie tam ostatni raz widziano ją żywą. Pani Malwina osierociła trójkę małych dzieci, które przez ten czas czekały na nią w domu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Stało się. Pękła bariera. Główny Lekarz Weterynarii potwierdził, wystarczyło jedno zwierzę
2. ING z ważnym apelem do klientów. Bank wprowadza ograniczenia
3. Wszyscy powinni się przygotować, zacznie się już w drugiej połowie miesiąca. Rolnicy mają mało czasu na zadbanie o uprawy i gospodarstwa

Ekologiczni producenci: Ekologiczni producenci: "Poskramiacze nie służą rozwojowi wsi"Czytaj dalej

Policja z Żar nie podała do wiadomości publicznej więcej informacji na temat zdarzenia. Jedyne, co zostało potwierdzone przez rzeczniczkę, to wiadomość, że poszukiwania pani Malwiny zostały zakończone.

- Poszukiwania zostały przerwane - przekazała w rozmowie z Gazetą Lubuską kom. Aneta Berestecka, rzeczniczka policji w Żarach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Codziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkim
  2. Potwierdziła i ona. Wojciechowska pokazała wspaniałe zdjęcia ze ślubu, sesja na łonie natury robi wrażenie
  3. Fatalna informacja dla wszystkich właścicieli maszyn rolniczych. Ma być o wiele gorzej
  4. Na rolników zostanie nałożony nowy obowiązek? Ma dotknąć każdego posiadacza psów
  5. Ależ zmiana. Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" zachwyciła
  6. Biedronka, Lidl, Auchan i Kaufland przekazują ważne informacje. Wiadomość uszczęśliwi wielu Polaków

Źródło: Gazeta LubuskaNastępny artykuł