Rolnik szuka żony - romans
Rolnik szuka żony/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 9 Października 2020

Niebywałe doniesienia ws "Rolnik szuka żony". Uczestnik przyłapany na romansie. W sieci pojawiły się dowody

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" są zaskoczeni. Doniesienia, które pojawiły się w mediach społecznościowych, doprowadził do tego, że internauci są przekonani o romansie jednego z uczestników programu.

"Rolnik szuka żony" wrócił do telewizji polskiej w siódmym już sezonie. Widzowie każdego tygodnia mają szansę śledzić, jak rozwijają się uczucia między poszczególnymi uczestnikami programu. Nim kolejny odcinek programu pojawi się na ekranach telewizorów w mediach znalazły się niebywałe doniesienia. Okazuje się, że jeden z uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony" ma romans.

W domu trzy kandydatki, w sieci romans z inną uczestniczką

Dawid Noweta pochodzi z Wielkopolski, ma 30 lat, obecnie jest uczestnikiem siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie mogli ostatnio zobaczyć, jak trzy piękne kandydatki pojawiły się w jego domu. Jednak, jak wynika z doniesień, które pojawiły się w mediach, rolnik bardziej jest zainteresowany kimś zupełnie innym. Mowa o Dianie Stankiewicz, która wystąpiła w szóstej odsłonie "Rolnika". Pamiętacie ją jeszcze? To ona, Marlena i Seweryn budzili najwięcej emocji w poprzedniej odsłonie.

Dowody w sprawie romansu doszukano się pod jednym z ostatnich postów w mediach społecznościowych. Diana zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak wyglądała na weselu. To pod nim pojawiły się gorące komentarze Dawida.

- Ładne masz te oczy, ładne, zielone - napisał Dawid.

- Widzisz jak się zgrało zielone oczy, zielona sukienka tylko brakuje chyba znalazłem żonę - skomentowała Diana.

To nie wszystko. Pojawił się też kubek

Jednak to nie wszystkie rewelacje na temat romansu, które pojawiły się w sieci. Serwis Pudelek przypomniał, że niedawno Dawid pochwalił się prezentem z Suwałk. Chodzi o kubek z namalowanym serduszkiem. Warto przypomnieć, że z Suwałk pochodzi nikt inny, jak Diana. Fani programu "Rolnik szuka żony" już zacierają ręce na kolejny odcinek, by dowiedzieć się, jak potoczyły się losy Dawida. Wielu internautów zastanawia się, czy doniesienia o romansie Dawida i Diany potwierdzą się.

Źródło: Podelek

Następny artykuł