Paweł Bodzianny
instagram.com / pawelfarmer
Autor Magdalena Więckowska - 22 Grudnia 2020

Rewolucyjne zdjęcie Pawła z "Rolnik szuka żony". Poza Martą jest druga dama jego serca

Paweł Bodzianny jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników siódmej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Jak pokazują najnowsze zdjęcia na Instagramie Pawła i jego wybranki - Marty - miłość kwitnie w najlepsze. Do gry wkroczyła jednak kolejna kobieta, która najwyraźniej zawładnęła sercem Pawła. Rolnik pojawił się na uroczym zdjęciu z córką Marty i widać, że jest niezwykle szczęśliwy.

Paweł Bodzianny od samego początku deklarował swoje nastawienie do udziału w programie - zależało mu na znalezieniu partnerki, z którą będzie mógł dalej iść przez życie.

Paweł, Marta i Instagram

Jeszcze podczas telewizyjnych emisji odcinków programu “Rolnik szuka żony” Paweł i Marta pilnie strzegli swojej prywatności, zgodnie z regulaminem udziału w show.

Wszystko udało się bez zarzutu, pomimo tego, że zarówno Marta jak i Paweł obecni są w mediach społecznościowych i lubią dzielić się swoim życiem z fanami.

Nie ułatwiał sprawy fakt, że w komentarzach pod fotografiami pojawiały się pytania od fanów, którzy próbowali uzyskać choć jedną informację na temat życia prywatnego gwiazd programu “Rolnik szuka żony”.

Wszystko na nic - jednakże po finałowym odcinku popularnego show wszyscy rolnicy i uczestnicy mogli wyłożyć karty na stół i bez skrępowania dzielić się swoim szczęściem z innymi.

Obecnie Marta i Paweł chętnie zamieszczają fotografie przedstawiające ich razem, podczas spędzania wspólnego czasu. Jak się okazuje, nadszedł czas na to, by Paweł zacieśnił więzy z córką Marty.

Kolejna kobieta w życiu Pawła

Każdy ojciec wie, że pojawienie się córki na świecie wywraca świat do góry nogami. I nie ma znaczenia, czy mała kobieta ma lat 5, 15 czy też 35. Paweł Bodzianny wraz z córką Marty usadzoną na jego ramionach zapozował do uroczego zdjęcia, które zostało opublikowane przez jego wybrankę.

Widać, że rolnik wspaniale odnajduje się w roli ojczyma, a opieka nad pociechą Marty jest dla niego pięknym, wzruszającym doświadczeniem. Nie będzie przesadą stwierdzić, że córka Marty stała się kolejną damą serca Pawła. Marta napisała w opisie do zdjęcia:

Moje ukochane zdjęcie z całego szalonego 2020. Ta mała pani to cały mój świat, a pana przedstawiać nie muszę...❤️ Dodatkowo do fotki zapozowały Baśki

Jak się okazało, córka Marty początkowo nieco obawiała się szkockich krów Pawła. Nie ma jednak wątpliwości, że miłość, która kształtuje się między Pawłem i kobietami jego życia może okazać się najpiękniejszą możliwą przygodą.

Paweł Bodzianny

Następny artykuł