Pies - nagranie
Poke My Heart/Youtube
Autor Aneta Wasilewska - 3 Grudnia 2020

Nietypowa przyjaźń. Pies uwielbia bawić się z kurczaczkiem

Zwierzęta nieustannie zaskakują swoich opiekunów. Najlepszym przykładem na to jest nagranie, na którym widać nietypową przyjaźń pomiędzy psem i kurczakiem. Pies uwielbia się bawić ze swoim mniejszym kolegom. Ich zabawy rozczulają wszystkich, którzy wychowywali się wśród zwierząt.

Pies i kurczaczek uwielbiają się ze sobą bawić, a najlepszym dowodem na łączącą je więź, jest to nagranie. Zwierzaki wesoło razem dokazują, umilając dzień swoim opiekunom.

Pies i kurczaczek też mogą być przyjaciółmi

Na nagraniu doskonale widać, jak dobrymi przyjaciółmi są maleńki kurczaczek i pies. Owczarek niemiecki nie ma problemów z tym, by jego młodszy kolega z zaciekawieniem podchodził do niego coraz bliżej i bliżej, a gdy kurczaczek zbliża się wystarczająco, zaczyna się zabawa.

Niewyobrażalny pożar słomy w Mszannej. Pali się już 3 dzień, żywioł nie ustępujeNiewyobrażalny pożar słomy w Mszannej. Pali się już 3 dzień, żywioł nie ustępujeCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Kurczaczek uwielbia dziobać swojego kompana. Pies nie jest mu dłużny i także próbuje go "podgryzać". Na szczęście, kurczaczkowi nie dzieje się żadna krzywda. Zwierzęta znają się dobrze.

Wasze zwierzęta też się ze sobą tak dobrze dogadują, jak pies i kurczak, których zabawa została uwieczniona na nagraniu?

Poniżej zamieszczamy nagranie, by wszyscy mogli być świadkiem niesamowitej przyjaźni pomiędzy psem i kurczaczkiem.

Miał stać w muzeum, wrócił na pole. Ciągnik-gigant daje czadu w AmeryceMiał stać w muzeum, wrócił na pole. Ciągnik-gigant daje czadu w AmeryceCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł