Pies - policja
policja
Autor Aneta Wasilewska - 23 Października 2020

Zakopał żywego psa, wystawał jedynie fragment pyska. Policja pilnie poszukuje sprawcy

Pies został zakopany żywcem przez swojego opiekuna. Z ziemi wystawał jedynie kawałek pyszczka. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, rozpoczęli pilne poszukiwania sprawcy tego czynu.

Pies został znaleziony dzisiaj w Lublinie. Funkcjonariusze otrzymali wiadomość, że żywe zwierze zostało zakopane w ziemi. Możliwe było zobaczenie psiaka tylko dlatego, że zwierzakowi wystawał kawałek pyska. Właśnie trwają pilne poszukiwanie właściciela czworonoga, który zgotował zwierzakowi najgorsze piekło.

Tragedia: mercedes uderzył w drzewo i spłonął jak zapałka. Niebywałe, co było powodem wypadkuTragedia: mercedes uderzył w drzewo i spłonął jak zapałka. Niebywałe, co było powodem wypadkuCzytaj dalej

Pies był wycieńczony, miał liczne obrażenia

- Poszukujemy osób, które mogą mieć wiedzę na temat właściciela odnalezionego dziś rano psa. Zakopanego pod ziemią czworonoga odnalazła przechodząca nieopodal kobieta. Pies z licznymi obrażeniami trafił pod opiekę weterynarza - przekazali funkcjonariusze z lubuskiej policji.

Pies został znaleziony w Lublinie pod wiaduktem przy ulicy Grygowej. Okazuje się, że kobieta, która pracuje w pobliskiej firmie, usłyszała przeraźliwe skomlenie i postanowiła sprawdzić, co się stało. Kiedy podeszła bliżej, zobaczyła, że z ziemi wystaje fragment pyszczka zwierzaka. Kobieta nie wahała się ani chwili i razem ze współpracownikami natychmiast odkopali zwierzę.

Po odkopaniu zwierzaka okazało się, że jest skrajnie wycieńczony i ma liczne obrażenia. Jak przekazał oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski, pies został przekazany pod opiekę weterynarza.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Znęcał się nad psami, kurami i innymi zwierzętami. Został skazany na prace publiczne
2. Szpital na Stadionie Narodowym szuka chętnych do pracy. Znamy stawkę za godzinę
3. Przejechali pół świata na starym Ursusie. Niesamowita historia, zapiera dech w piersiach

Niszczą warzywa, ziemniaki, zboża, a nawet rośliny ozdobne. Rolnicy rozkładają ręce, nie ma jak z nimi walczyćNiszczą warzywa, ziemniaki, zboża, a nawet rośliny ozdobne. Rolnicy rozkładają ręce, nie ma jak z nimi walczyćCzytaj dalej

Policja poszukuje sprawcy zdarzenia

Funkcjonariusze policji z Lublina ustalają, jak doszło do zdarzenia. Co więcej, pojawił się apel, by wszystkie osoby, które wiedzą, kto jest właścicielem zwierzaka, skontaktowały się z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B lub dzwoniąc pod numer telefonu 47 811 47 80.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie psa, który został dzisiaj odkopany w Lublinie, by ułatwić wszystkim osobom identyfikację jego opiekuna. Przypomnijmy, dziś za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem grozi do pięciu lat pozbawienia wolności. Oczywiście jest to najwyższa kara. Jak pisaliśmy wczoraj, osoby, które znęcają się nad zwierzętami, nie zawsze otrzymują karę, która jest adekwatna do popełnionego czynu.

Pies

fot. Policja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
  2. Wspaniały gest miłosierdzia. Piękne zachowanie psa, kiedy zobaczył kotka na śniegu
  3. Naukowcy ostrzegają: możliwe zagrożenie dla ludzi i świń. Jedna rzecz może uratować życie
  4. Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało
  5. Rewolucyjna propozycja, może wpłynąć na codzienne zwyczaje Polaków. Decyzja może paść w przyszłym tygodniu
  6. Pamiętacie ponętną pielęgniarkę z "13 posterunku"? Dziś Joanna Jędrejek obchodzi urodziny, wiemy jak wygląda i co u niej słychać
  7. Wielkie serce Stiflera. Tak kocha swoje psy, że wytatuował je na ciele

    Źródło: Policja, TVP Info

Następny artykuł