Pietrek z Rancza
YouTube / screenshot
Autor Magdalena Więckowska - 12 Października 2020

Porażająca przeszłość Pietrka z "Rancza". Niebywałe, o czym opowiedział

Pietrek z “Rancza” był jedną z ulubionych postaci milionów telewidzów przez wiele lat. Piotr Pręgowski, odtwórca roli młodego mieszkańca wsi Wilkowyje, nie zawsze był tak promienny i roześmiany jak lubiana postać z serialu. Życie aktora naznaczone było poważnymi kryzysami związanymi z karierą zawodową. Piotr Pręgowski nie ukrywa, że życie w przeszłości było dla niego ciężarem. Na szczęście nie był sam - obecność i wsparcie najbliższej rodziny pomogły mu wyjść na prostą.

Pietrek z “Rancza” pokazywał, że nawet przy najmniej sprzyjających okolicznościach można wziąć swój los we własne ręce, a niepowodzenie przekuć w sukces. Podobnie miała się rzecz w przypadku odtwórcy jego roli.

Klamka zapadła. Rząd wprowadził poprawki ws Klamka zapadła. Rząd wprowadził poprawki ws "piątki dla zwierząt"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1.Dostrzegł zmieniające się nastroje konsumentów. Teraz pracuje nad stworzeniem mięsa z ziemniaków
2. Niestety nikt się nie uchroni. Będziesz płacić nawet 900 złotych rocznie, wprowadzają najbardziej fatalny podatek
3. W końcu dobra wiadomość. Rolnicy zarobią o wiele więcej niż wcześniej

Pietrek z “Rancza” a Piotr Pręgowski

Piotr Pręgowski nie planował, by zostać aktorem. W dzieciństwie uwielbiał sport i marzył, że pewnego dnia zostanie olimpijczykiem. Kiedy odkrył w sobie pasję do grania na scenie? Okazuje się, że podczas praktycznych zajęć w technikum. Podczas studiów zagrał swoje pierwsze znaczące role - w “Polskich drogach” i “Barwach ochronnych”. Po ukończeniu warszawskiej PWST pojawił się w “Misiu” i “Zmiennikach”, co dało mu bardzo dużą rozpoznawalność. Można by oczekiwać, że po takich sukcesach telefon nie przestawał dzwonić z nowymi ofertami ról. Niestety, życie okazało się przewrotne, a Piotr Pręgowski musiał czekać na kolejną szansę zagrania w filmie kolejnych pięć lat.

Na rolników zostanie nałożony nowy obowiązek? Ma dotknąć każdego posiadacza psówNa rolników zostanie nałożony nowy obowiązek? Ma dotknąć każdego posiadacza psówCzytaj dalej

Załamanie i odmiana losu

Piotr Pręgowski dzielił się w przeszłości swoimi wspomnieniami z tamtego smutnego okresu swojego życia:
- To był najgorszy okres mojego życia. Właściwie przestałem wtedy istnieć. Nie chciano mnie zatrudnić do żadnej, choćby i miernej produkcji - powiedział.
Odtwórca roli Pietrka z “Rancza” popadł w głęboką depresję. Doszło do tego, że chciał targnąć się na swoje życie. Na szczęście z kryzysu pomogła mu wyjść żona Ewa Kuryło i córka. Piotr Pręgowski otwarcie mówi, że to im zawdzięcza to, że nadal żyje. Aktor wcielił się w rolę Pietrka wtedy, kiedy zażegnał swoje problemy z depresją. Choć teraz gra w różnych produkcjach, to nadal ma aktorski niedosyt - dobrych ról nigdy nie jest bowiem za mało.

Zapowiadają paraliż całej stolicy. Popieracie blokady ulic?Zapowiadają paraliż całej stolicy. Popieracie blokady ulic?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały Ci ziemniaki z wczorajszego obiadu? Zrób z nich przepyszne pyry z gzikiem, rodzina będzie błagać o dokładkę
  2. Wyciągnęli delfinka na plażę, żeby zrobić selfie. Na oczach roześmianych turystów doszło do tragedii
  3. Przyczyna jego pojawienia się to tajemnica. Tropikalny zabójca w Odrze
  4. Program "Premie dla młodych rolników" i zakup maszyny. Wiadomo, za co nie będzie pieniędzy
  5. Już wiadomo: komitet rolników przedstawia twarde żądania. Chcą potężnych zmian
  6. Nagle pojawił się komunikat z Ministerstwa Edukacji. Pilne wieści dla szkół w całej Polsce

Następny artykuł