piosenka
YouTube.com / jarekogarek1986
Autor Magdalena Więckowska - 9 Października 2020

Ziemniaki na quadzie i keyboard przed stodołą. Wy też muzykujecie w wolnych chwilach? [wideo]

Piosenka, która podbiła serca setek tysięcy internautów. Dlaczego? Wykopki to temat, który dotyczy całej rzeszy rolników. Wielu z mieszkańców miast lubi dodatkowo w wolnym czasie muzykować. Umiejętność gry na instrumentach muzycznych pozwala na rozwijanie kreatywności i miłe spędzanie czasu przy codziennych obowiązkach. Co sądzicie o jednej z najnowszych piosenek znanego rolnika?

Piosenka, o której mowa, zatytułowana jest “Elewatorowa piosenka” i została stworzona przez użytkownika, który określa siebie nickiem “jarekogarek1986”.

Piosenka o wykopkach z keyboardem przed stodołą

Inspiracją dla powstania wesołej piosenki były - rzecz jasna - wykopki. To zwyczajna codzienność potrafi podsunąć najlepsze i najbardziej spektakularne tematy dla muzycznej twórczości. Autor piosenki jest nie tylko rolnikiem, ale również entuzjastą quadów. Ponadto hobbystycznie gra na keyboardzie i regularnie publikuje swoje piosenki na portalu YouTube.

“Rolniczy głos w waszych domach”

JarekOgarek1986 na początku nagrania wita internautów, określając swój kanał jako “rolniczy głos” w domach rolników. I, jak widać, głos ten słychać jak Polska długa i szeroka, bo w komentarzach pod piosenką nie brakuje pozytywnych komentarzy internautów, którzy regularnie śledzą twórczość rolnika-youtubera. Niektóre z komentarzy brzmią:
“Jarek, te Twoje piosenki to mistrzostwo”
“Dawno nie było piosenki. Nikt nie mówił ale wszyscy potrzebowali!”
“Piosenka lux naprawdę aż słucham jej już 3 raz:) Jesteś mistrzem w tym fachu :)”

A co wy sądzicie o piosence o wykopach skomponowanej przez pomysłowego rolnika?

Następny artykuł