Pogoda - weekend
pixy
Autor Aneta Wasilewska - 23 Października 2020

Czarne chmury nad Polską, zacznie się już dzisiaj. Pogoda znowu da się we znaki

Pogoda w ostatnich dniach przyniosła ocieplenie. Od początku tygodnia w niewielu miejscach w kraju padało. Niestety, już dziś wszystko się zmieni. Nachodzący weekend nie przyniesie poprawy pogody.

Pogoda przez ostatnie dni zachwycała wszystkich. Na Polską pojawiło się znaczne ocieplenie, przestało padać i w końcu zza chmur wyszło słońce. Niestety, z pogodną aurą trzeba się już pożegnać. Carne chmury pojawią się nad kraje, przynosząc zmianę pogody. Synoptycy nie mają wątpliwości, zacznie się już dzisiaj.

Tragedia: mercedes uderzył w drzewo i spłonął jak zapałka. Niebywałe, co było powodem wypadkuTragedia: mercedes uderzył w drzewo i spłonął jak zapałka. Niebywałe, co było powodem wypadkuCzytaj dalej

Zmiana pogody. Już w piątek spodziewane zachmurzenie i opady

Wczoraj w całym kraju przeważała przyjemna pogoda, nie padało i za chmur pokazywało się słońce. Niestety, już w piątek na zachodzie, północy i północnym wschodzie znacznie się zachmurzy. Synoptycy przekazali tak, że lokalnie mogą pojawić się przelotne opady deszczy. W pozostałych miejscach Polski padać raczej nie powinno.

Co nie zmienia faktu, że o pogodnym dniu można tylko pomarzyć. Meteorolodzy zapowiedzieli, że jedynie na południu kraju słońce wyjrzy zza chmur. Na pozostałych obszarach kraju spodziewać się można jedynie zachmurzenia. Na szczęście, na terenie całego kraju nie powinna znacznie obniżyć się temperatura. W ciągu dnia temperatura maksymalnie będzie wynosić od 13 stopni na Pomorzu, do 19 stopni na Dolnym Śląsku.

Wiać będzie z południowego zachodu, podmuchy będą umiarkowane, w porywach do 30-40 km/h. Silniejszy wiatr pojawi się jedynie na Pomorzu i wybrzeżu. Tam spodziewać się można porywów wiatru, które osiągną maksymalną prędkość 50-60 km/h.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Znęcał się nad psami, kurami i innymi zwierzętami. Został skazany na prace publiczne
2. Pod osłoną wczorajszych strajków, Sejm przeforsował niepokojącą ustawę. Dotyczy niemal nas wszystkich
3. Przejechali pół świata na starym Ursusie. Niesamowita historia, zapiera dech w piersiach

Pogoda na weekend. Warto poczekać do niedzieli

Niestety, w weekend niewiele się zmieni. Zgodnie z prognozami meteorologów, w sobotę chmurzyć się będzie i padać w niemalże wszystkich częściach kraju. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 do 17 stopni.

Natomiast już w niedzielę prognozowana jest znaczna popraw pogody. Synoptycy przekazali, że będzie słonecznie. Pogoda będzie sprzyjać przebywaniu w ogrodzie i na balkonach. Termometry pokażą od 13 do 17 stopni.

Pogoda, która pojawi się w Polsce w niedzielę, będzie utrzymywać się w przyszłym tygodniu. Możliwe, że cieplejsza aura wypłynie na problem, z którym zmagają się rolnicy w całym kraju. Szerzej o problemach, które pojawiły się w wielu gospodarstwach, pisaliśmy już wcześniej tutaj.

Przykre wieści obiegły całą Polskę. Nie żyje zasłużony dla krajuPrzykre wieści obiegły całą Polskę. Nie żyje zasłużony dla krajuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowicie skuteczny, przeciwzapalny syrop miętowy nie ma sobie równych. Zalety zachwycą każdego
  2. Podeszli porozmawiać o wierze. Reakcji owczarka nikt nie przewidział, jest nagranie
  3. Naukowcy ostrzegają: możliwe zagrożenie dla ludzi i świń. Jedna rzecz może uratować życie
  4. Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało
  5. Rewolucyjna propozycja, może wpłynąć na codzienne zwyczaje Polaków. Decyzja może paść w przyszłym tygodniu
  6. Grażyna Szapołowska zachwyciła zdjęciem sprzed lat. Fani są zdumieni jej kolorem włosów
  7. Wielkie serce Stiflera. Tak kocha swoje psy, że wytatuował je na ciele

    Źródło: Polsat News

Następny artykuł