Policja - rolnik
Pixinio/Luke
Autor Aneta Wasilewska - 11 Października 2020

Rolnik załamywał ręce, szacował straty. Sprawą natychmiast zajęła się policja

Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Rolnik po chwili załamywał ręce, licząc straty. Szybko zgłosił całą sprawę, by wszystkim zajęła się policja. Wiadomo już, co wydarzyło się w gospodarstwie.

Policja natychmiast została powiadomiona o zdarzeniu. Szybko wyszło na jaw. co wydarzyło się na prywatnej posesji rolnika.

Zaginął 13-letni Igor. Mieszkańcy miast i wsi pomagają w pilnych poszukiwaniach nastolatkaZaginął 13-letni Igor. Mieszkańcy miast i wsi pomagają w pilnych poszukiwaniach nastolatkaCzytaj dalej

Złodziej niespodziewanie pojawił się na prywatnej posesji

Zdarzenie miało miejsce 30 września w miejscowości Stary Kramsko w województwie lubuskim. Rolnik pewnego dnia zauważył, że z trzech ciągników zostały wymontowane wałki przekaźników mocy. Okazało się, że ktoś musiał wejść na posesję i dopuścić się przestępstwa. Poszkodowany rolnik oszacował, że kradzież części z maszyn to straty na ponad trzech tysięcy złotych.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ich plany kompletnie legły w gruzach. Para z Podlasia padła ofiarą oszustów, dziś ostrzegają wszystkich
2. Emeryci i renciści zagrożeni? Obecna sytuacja wymaga potężnych cięć
3. Przykry atak wobec rolników: "Chce szacunku, nie szanując żadnej grupy zawodowej". Oburzające słowa

Skandaliczne nagranie krąży w sieci. Zatrzymał samochód na polanie i nagle zaczął wyrzucać śmieciSkandaliczne nagranie krąży w sieci. Zatrzymał samochód na polanie i nagle zaczął wyrzucać śmieciCzytaj dalej

Policja natychmiast zajęła się sprawą

Policja natychmiast zaczęła poszukiwania osoby, która mogłaby dopuścić się kradzieży. Okazało się, że pierwszy podejrzany w sprawie rzeczywiście okradł rolnika. Był to 47-letni mieszkaniec Wielopolski. Policjanci jeszcze tego samego dnia pojawili się w mieszkaniu mężczyzny i dokonali zatrzymania. 47-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, co więcej od razu przekazał, gdzie ukrył części maszyn.

Na szczęście, funkcjonariuszom udało się odnaleźć wymontowane z traktorów części i zwrócili je właścicielowi. Teraz 47-letni mężczyzna musi liczyć się z konsekwencjami, grozi mu kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wystarczy szczypta, by kawa zachwyciła Cię smakiem. Zdrowotne walory też rozkładają na łopatki
  2. Nastolatki robiły zdjęcia słoniowi. Nagle dzikie zwierzę straciło cierpliwość, nagranie powoduje dreszcze
  3. Padły wiążące obietnice: poprawka w "piątce dla zwierząt" i odszkodowania dla rolników. Rząd przedstawił swój nowy plan
  4. Uprawy dla małych i dużych gospodarstw. Na nim cała gmina zbija kokosy, zagłębie czosnkowe to chluba okolicy
  5. Już wiadomo: komitet rolników przedstawia twarde żądania. Chcą potężnych zmian
  6. Wstrząsające informacje o Pietrku z „Rancza”. Na samą myśl chce się płakać

Źródło: Tygodnik rolniczy

Następny artykuł