policja
East News / fot. Zofia i Marek Bazak
Autor Magdalena Więckowska - 13 Listopada 2020

Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich

Policja ma na co dzień pełne ręce roboty i - jak się okazuje - co chwila wychodzą na jaw nowe niespodzianki dnia codziennego. W powiecie miechowskich w województwie małopolskim funkcjonariusze spostrzegli traktor, którym jechało aż pięciu pasażerów. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca nie posiadał prawa jazdy. Nie do wiary, ale wcześniej był poszukiwany wcześniej przez policję.

Policja spotkała się twarzą w twarz z kierowcą ciągnika nieco później niż z jego pasażerami, ponieważ 38-letni mężczyzna zaczął… uciekać.

Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
2. Sanepid podał pilny komunikat i liczy na masowe zgłoszenia. Ciebie też może dotyczyć
3. Dobra wiadomość dla milionów Polaków. Prezydent podpisał nowelizację ustawy

Policja i niespodziewane spotkanie

Całą sytuacja miała miejsce w Małopolsce. Dość nieoczywistym i przykuwającym uwagę widokiem był zapewne ciągnik, w którym siedziało aż pięciu mężczyzn.

Nic zatem dziwnego, że policja, widząc maszynę rolniczą zapełnioną ponad granice możliwości, zdecydowała o zatrzymaniu podróżników.

Warto dodać, że ciągnik jechał drogą publiczną, a zauważyli go funkcjonariusze drogówki. Policjanci wyjechali za pojazdem na sygnale, lecz kierowca ciągnika nie zamierzał się zatrzymać.

Romans za kulisami Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVPCzytaj dalej

Dalszy rozwój sytuacji

W pewnym momencie ciągnik z pasażerami się zatrzymał. Jak wiadomo z późniejszej relacji, mężczyzna zatrzymał się na prośbę towarzyszy podróży.

Mimo to nie zamierzał rozmawiać z policjantami i czym prędzej wziął nogi za pas. Policjanci udali się za nim w pościg i po krótkim czasie zbieg został zatrzymany.

Jak się okazało, 38-letni mężczyzna nie umykał przed policją bez wyraźnego powodu - był bowiem poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary więzienia za przewinienia z przeszłości.

Przy pierwszym kontakcie z policjantami mężczyzna zachowywał się agresywnie. Policjanci odkryli, że kierowca nie miał prawa jazdy, a tablica rejestracyjna traktora była “pożyczona” od przyczepy.

Na domiar tego żadna z osób nie posiadała maseczki lub innej rzeczy zasłaniającej twarz, za co wszyscy zostali ukarani mandatami.

38-latek trafił do aresztu, postawiono mu także zarzuty dotyczące niestosowania się do poleceń policji i poruszanie się pojazdem mechanicznym bez stosownych uprawnień.

Poza obecną karą grozi mu dodatkowo pięć lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Używasz folii aluminiowej do pieczenia albo pakowania jedzenia? Popełniasz nieodwracalny w skutkach błąd
  2. Łzy same płyną po policzkach. Nowa świąteczna reklama Coca-Coli wzruszy każdego
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich
  5. Awantura i wielka blokada mleczarni trwały kilkanaście godzin. Na miejscu pojawili się górale i policja
  6. Dalmatyńczyk miał zostać mamą 3 szczeniaków. Ale gdy zaczął się poród, wszystkim opadły szczęki
  7. Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Jego mieszkanie w Warszawie wygląda obłędnie, kosztowało miliony złotych (FOTO)

Następny artykuł