Robert Burneika
YouTube.com / Robert Burneika
Autor Magdalena Więckowska - 30 Października 2020

Tak zachowuje się pancerny Robert Burneika. Niebywałe, inspirację i motywację czerpie ze wsi 

Robert Burneika jest znaną osobowością telewizyjną, znaną jako “Hardkorowy Koksu”. Jest litewskim strongmanem, który swoich sił próbował w zawodach MMA. Ponadto znany jest jako popularyzator kulturystyki. Na portalu YouTube prowadzi kanał, na którym pokazuje swoje codzienne życie związane ze sportem i innymi osobistymi zainteresowaniami. I choć “Hardkorowy koksu” jest Litwinem, to świetnie posługuje się językiem polskim, którego nauczył się dzięki kolegom z warsztatu samochodowego, w którym pracował w młodości.

Robert Burneika w swoją codzienną rutynę włącza intensywne ćwiczenia siłowe. Okazuje się jednak, że inspirację i motywację do codziennych treningów czerpie z dość niecodziennego źródła - ze wsi. I choć może to brzmieć dość nietypowo, Robert Burneika jest właścicielem świni o wdzięcznym imieniu Popuś. Popuś aktywnie wspiera swojego właściciela w budowaniu swoich muskułów.

2. GW: Niewiarygodne zachowanie NFZ wobec chorych na Covid-19. Fundusz popisał się niebywałą chytrością

3. Józef z “Rolnik szuka żony” wyznał sekret, który może przekreślić przyszły związek. Jego dramat podzielają miliony mężczyzn

Robert Burneika i jego Popuś

Popuś jest świnią, która towarzyszy swojemu właścicielowi na każdym kroku. Gdy “Hardkorowy Koksu” sprowadził Popusia do swojego domu w 2017 roku, wyraził się:
- Nazwałem swoją świnkę Popek. Teraz trenuję. Cardio robię cały czas z Popusiem. Popuś dobry. Stejki zaraz zjemy i będzie dobrze.

Warto zaznaczyć, że Robert Burneika mieszka teraz w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie już od pewnego czasu przeżywają zainteresowanie nietypowymi zwierzętami domowymi.

Wspólne ćwiczenia w ogrodzie

Robert Burneika angażuje Popka do wspólnych ćwiczeń. Na filmie z kanału YouTube widać, jak sportsman ciepło odnosi się do swojego pupila. Świnki są bardzo inteligentnymi zwierzętami, więc nic dziwnego, że ich właściciele nawiązują z nimi bardzo bliski, osobisty kontakt. Sportowiec jest niezwykle dumny ze swojego towarzysza ćwiczeń, lecz - niestety - Popek na filmach z kanału Robert Burneiki nie okazuje zbytniego zainteresowania robieniem pompek. Najwyraźniej Popek ze wszystkich aktywności fizycznych najbardziej lubi rycie w ziemi w przydomowym ogródku.

Następny artykuł