rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej
Autor Magdalena Więckowska - 1 Stycznia 2021

Siostra Andrzeja wyznała prawdę o bohaterach "Rolnicy. Podlasie". Fani zmartwieni

"Rolnicy. Podlasie" jest programem emitowanym na kanale Fokus TV, który w krótkim czasie zawładnął sercami wielu tysięcy telewidzów. Fani serialu nie wyobrażają sobie cotygodniowych spotkań z podlaskimi rolnikami bez udziału słynnego duetu - ojca i syna - Gienka i Andrzeja Onopiuków z Plutycz.

"Rolnicy. Podlasie" może jednak przejść sporą zmianę. Siostra Andrzeja pod jednym z postów brata na portalu Facebook wyznała nieoficjalnie, że jej najbliżsi zamierzają zrezygnować z udziału w kręceniu kolejnych odcinków dla telewizji Fokus TV.

"Rolnicy. Podlasie" i nieoficjalne stanowisko siostry Andrzeja

Program, który przedstawia rolników z Podlasia w ich codziennym życiu, stał się prawdziwym hitem w Polsce. Mało kto przewidywał, że serial zyska tak dużą popularność. W "Rolnicy. Podlasie" występują różni rolnicy, lecz parą, która jest chyba najbardziej rozpoznawalna jest Gienek i Andrzej z Plutycz.

Niestety odkąd ich popularność wzrosła, poza jej przyjemnymi aspektami pojawiły się także problemy w postaci zazdrości sąsiadów czy nadużywania gościnności Onopiuków. Andrzej, młodszy z rolników, prosił m.in. w mediach społecznościowych o nieprzywożenie ojcu mocnego alkoholu. Mimo to fani zjeżdżali się tłumnie do Plutycz z podarunkami w postaci mocnych trunków.

Kolejnym problemem były pojawiające się donosy na Andrzeja i Gienka - m. in. za rozmaite sytuacje, które zdarzają się na co dzień na wsi, lecz nie wymagają interwencji w sądzie. Chodzi m.in. o zwierzęta, które wyszły na pole sąsiada Onopiuków czy zbiórkę na belarkę dla Andrzeja.

Apel w sprawie emerytów ubezpieczonych w KRUS. KRIR zwróciła się do ministerstwaApel w sprawie emerytów ubezpieczonych w KRUS. KRIR zwróciła się do ministerstwaCzytaj dalej

Pod jednym z postów na Facebooku siostra Andrzeja zapowiedziała, że jej brat i ojciec mogą nie wystąpić w trzecim sezonie "Rolnicy. Podlasie".

Pogłoski o rezygnacji

Czyżby powodem rezygnacji w programie był fakt, że zachowanie obcych ludzi przerosło Andrzeja i Gienka? Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo rolnicy rzeczywiście doświadczyli wielu negatywnych aspektów popularności, którą zawdzięczają udziałowi w programie.

W krótkiej wymianie zdań w komentarzach na Facebooku siostra Andrzeja nie wyjawiła jednak, jakie mogłyby być powody rezygnacji z programu. Stwierdziła:

- Ojca i brata prawdo podobnie w 3 sezonie nie będzie [pis. oryg.]

Jeden z fanów dopytywał o szczegóły sprawy, lecz siostra Andrzeja odparła:

- pisze Pan do Andrzeja on bardziej odpowie [pis. oryg.]

Mimo to od czasu opisywanej konwersacji nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie dotyczące udziału Onopiuków w kolejnym sezonie programu "Rolnicy. Podlasie".

Facebook / Gienek i Andrzej

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł