Rolnicy. Podlasie - program
kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"
Autor Aneta Wasilewska - 1 Listopada 2020

Ależ zamieszanie. Ogromna kłótnia w programie "Rolnicy. Podlasie"

Już dziś wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu, który w ostatnich tygodniach bije rekordy oglądalności. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" przeżyją niebywałe emocje, czeka na nich ogromne zamieszanie i wielka kłótnia ulubionych bohaterów.

"Rolnicy. Podlasie" to jeden z najpopularniejszych seriali, za których produkcję odpowiedzialna jest telewizja FOCUS TV. Widzowie podczas emisji każdego odcinka mogą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów, którzy na co dzień mieszkają na Podlasiu. Tym razem sceny, które rozegrają się na oczach widzów, przejdą najśmielsze pojęcie. Takiego zamieszania dawno nie było.

Ogromne zamieszanie w programie "Rolnicy. Podlasie"

Nowy odcinek programu "Rolnicy. Podlasie" już niedługo zostanie wyemitowany, a tymczasem już wiemy, czego mogą spodziewać się widzowie. W programie będzie się działo. Fani Gienia i Andrzeja, którzy mieszkają w Plutyczach, muszą przygotować się na prawdziwe emocje. Mężczyźni będą próbowali przy pomocy preparatu na szkodniki, poradzić sobie ze stonką ziemniaczaną, która dramatycznie wpływa na zbiory.

Jednak to nie wszystko, Andrzej, Gienio i Jastrząb będą wspólnie przesypywać zboże, co doprowadzi do ogromnej kłótni między mężczyznami. Kto wie, jak może się skończyć.

Karetka popędzi do Emilii

W gospodarstwie Emilii będzie wielka radość, gdy na świecie pojawi się mała koza. Niestety, sielanka zostanie szybko przerwana, gdy dojdzie do groźnego wypadku. Do Laszek będzie zmierzała karetka. Widzowie będą wstrzymywać oddech, patrząc na zdarzenia w gospodarstwie Emilii.

A w tym czasie, Sylwia i Karol będą przygotowywać swoje konie do hipoterapii. Każdy, kto nie widział, jak się oswaja konie z nietypowymi zjawiskami i nowymi bodźcami, już dziś będzie mieć taką możliwość. Para młodych rolników będzie podchodzić do swoich koni z szeleszczącą folią.

Fani chcieliby zobaczyć Andrzeja i Emilkę razem?

W sieci przed nowym odcinkiem pojawia się wiele komentarzy na temat tego, co obecnie dzieje się w programie "Rolnicy. Podlasie". Prawdziwi fani nie mają wątpliwości, co należy zrobić, by program zyskał jeszcze większą oglądalność.

- Andrzej potrzebuje kobiety takiej jak ty to dobry pracowity tylko trochę, żeby zadbał o siebie byłoby super - zastanawia się jeden z komentujących.

- Z Andrzeja byłby ładny chłopak jak by go obciąć, zęby wprawić, ubrać fajnie to kawaler byłby z niego ze hoho - napisała jedna z internautek na grupie "Rolnicy. Podlasie".

- Emilka fajna dziewczyna to nie dla Andrzeja - napisała druga.

- A ja właśnie widzę ich, jak gospodarzą oboje i wychowują dzieci. Ona wesoła pracowita on skromny pracowity a resztę można zrobić - zaznaczyła kolejna.

Możliwe, że widzowie "Rolnicy. Podlasie" już niedługo przekonają się, czy ich teorie mogą się sprawdzić. Z pewnością spotkania Andrzeja i Emilki byłby niesamowitym zdarzeniem w życiu rolników.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

fot. screen Facebook/ FOKUS TV

Źródło: Facebook, Bielsk.eu

Następny artykuł