"Rolnicy. Podlasie" - Emilka
kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"
Autor Aneta Wasilewska - 2 Stycznia 2021

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" przygotowała niespodziankę na Nowy Rok. Fani zachwyceni

Nie lada gratka na Nowy Rok dla fanów programu "Rolnicy. Podlasie". Jedna z ulubionych uczestniczek programu, Emilia Korolczuk zamieściła w mediach społecznościowych niespodziankę dla widzów. Jak się okazuje, Emilię będzie można jeszcze częściej oglądać. Nie tylko w popularnym programie.

Emilia z Laszek jest obok Gienka i Andrzeja z Pultycz, jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób, które pojawiły się w programie "Rolnicy. Podlasie". Chociaż drugi sezon programu dobiegł końca, nie oznacza to, że widzowie nie będą mogli już śledzić losów ulubionej bohaterki.

Niespodzianka dla fanów programu "Rolnicy. Podlasie"

Na facebookowej stronie Ranczo Laszki Emilia Korolczuk, uczestniczka programu "Ronicy. Podlasie" zamieściła informację o ponownym otwarciu kanału na platformie YouTube.

- Zaczynamy! Do subskrypcji zapraszamy! - napisała Emilia, linkując pierwsze nagranie

Pierwsze nagranie zamieszczone zostało w Nowy Rok i na ten moment ma prawie 10 tysięcy wyświetleń.

Ministerstwo rolnictwa szykuje zmiany. Dobrostan zwierząt w nowej odsłonieMinisterstwo rolnictwa szykuje zmiany. Dobrostan zwierząt w nowej odsłonieCzytaj dalej

Na nagraniu Emilia z Laszek na szybko zaprezentowała swoje gospodarstwo. Pokazała i przedstawiła swoje ukochane zwierzęta, w czym dzielnie towarzyszyły jej dwa psiaki, Lola i Robbi. Podczas oprowadzania po gospodarstwie Emilia przypomniała, że trzy tygodnie temu niestety musieli się pożegnać z trzecim psem, owczarkiem niemieckim.

Poprzedni kanał Emilki

Podczas nagrania Emilia wspomniała o poprzednim kanale, na którym wcześniej zamieszczała filmy. Niestety, kanał ten został jej odebrany.

- Poprzedni kanał został w pełni przejęty przez nieuczciwego współpracownika, tak bywa. Nagrywałam filmy, nagrywała moja mama, ale ta osoba sobie przywłaszczyła prawo do wszystkich filmów, do całego kanału. Poprzedni kanał z ponad 33 tysiącami waszych subskrypcji został przywłaszczony, ja się czuję okradziona, bo zarówno ja, jak i moja cała rodzina, nawet mama i babcia, znajomi, każdy z nich miał tam jakiś mały wkład (...) No niestety moja naiwność i łatwowierność, wszystko przez moją naiwność. Nie było żadnej umowy, niczego takiego - wyznała ze smutkiem Emilia.

Fani są zachwyceniu nowym nagraniem

Fani programu "Rolnicy. Podlasie" są zachwyceni możliwością śledzenia życia Emilki w sieci. W komentarzach pod nagraniem znalazło się wiele ciepłych słów, także wsparcia w związku z oszustem, którego ofiarą stała się Emilia.

- Oby ten kanał się rozwijał prężnie nie tak jak ostatni wszystkiego dobrego w Nowym roku pozdrawiam - można przeczytać pod nagraniem.

- Powodzenia z kanałem, na pewno szybko wrócisz do swojej oglądalności! A do złych ludzi karma zawsze wraca, więc nie ma co się przejmować! - dodała kolejna osoba.

- Strasznie się cieszę, że będą nowe filmy :) osoba, która zabrała Ci poprzedni kanał, nie zasługuje na to, żebyś zawracała sobie nim głowę. Super pomysł z wirtualnym oprowadzeniem nas po ranczu. Powodzenia w rozwoju kanału i wszystkiego dobrego w Nowym roku! :) - napisała internautka.

Całe nagranie można zobaczyć>tutaj<, bądź wyszukując na platformie YouTube kanału "Ranczo Laszki".

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: YouTube

Następny artykuł