rolnicy podlasie
YouTube.com / bielskeu
Autor Magdalena Więckowska - 3 Grudnia 2020

Zadziwiający apel widzów do Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Burza w internecie

“Rolnicy. Podlasie” są programem emitowanym na antenie stacji Fokus TV, który od samego początku podbił serca wielu tysięcy widzów w Polsce. W programie pojawiają się różni bohaterowie, a wśród nich jest chyba najsłynniejszy duet - Gienek i Andrzej, czyli syn i ojciec prowadzący gospodarstwo rolne w Plutyczach. Widzowe mocno przeżywają ich losy, a ostatnio na jednej z grup społecznościowych fan wystosował do Andrzeja apel.

“Rolnicy. Podlasie” pokazują codzienne zmagania Gienka i Andrzeja. W stosunku do młodszego rolnika wielu internautów ma pewne zastrzeżenia.

Ogromne zaskoczenie w Ogromne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba wyznali wszystko przed kameramiCzytaj dalej

“Rolnicy. Podlasie” i życie bohaterów

Na grupach fanów programu zrzeszonych w mediach społecznościowych nie ustają dyskusje na temat Gienka i Andrzeja, a także sposobu w jaki żyją i prowadzą gospodarstwo. Jedna część komentatorów staje murem za rolnikami, wskazując na ich szczerość, autentyczność i bezwarunkową gościnność. Druga część fanów stwierdza, że Andrzej nie odnosi się do swojego ojca tak, jak powinien robić to syn.

Drugim zarzutem, który pojawia się w komentarzach jest stwierdzenie, że Andrzej unika pracy. Na takie stwierdzenia obrońcy rolnika reagują z nieskrywanym żalem, dodając, że to, co widzowie mogą oglądać w “Rolnicy. Podlasie” jest tylko małym wycinkiem rzeczywistości i nie przedstawia jej w sposób obiektywny.

Poznajecie młodego mężczyznę ze zdjęcia? Jeden z najbardziej cenionych rolnikówPoznajecie młodego mężczyznę ze zdjęcia? Jeden z najbardziej cenionych rolnikówCzytaj dalej

Apel internautów

Jeden z internautów opublikował rzucający się w oczy post na jednej z grup poświęconych fanom programu “Rolnicy. Podlasie”. Komentator napisał:

Apel do Andrzeja: 1) Szanuj ojca 2) Wypij melisy 3) Posłuchaj mądrych ludzi [pis. oryg.]

Pod postem posypały się komentarze internautów, dzielących się znowu na dwa opozycyjne obozy. Fani napisali między innymi:

Mądre Słowa [pis. oryg.]

I zrób porządek na podwórku [pis. oryg.]

Kup belarke i zrób lazienke [pis. oryg.]

Andrzej dobry chłop,tylko trochę nerwowy [pis. oryg.]

Święte słowa!!!!!! Więcej zrozumienia i poszanowania dla ojca , gdy go stracisz dopiero go docenisz ale będzie już za późno. Nigdy nie bądź mądrzejszy od innych, którzy ci dobrze mówią i radzą bo i tak nie masz racji... Lekcje od innych nic nie kosztują a dużo można się nauczyć a później być wdzięcznym za te lekcje. [pis. oryg.]

Gienek i Andrzej z Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" z niemałymi problemami. Wszystko przez awarięCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

I znowu krytyka Andrzeja ! Wejdzcie w jego skóre i wtedy sie wypowiadajcie. Kazdy komentuje siedzac w fotelu przed tv w ciepłym mieszkanku. Jak kogoś razi jego zachowanie,podworkowe błoto itp to niech po prostu nie ogląda serialu. Relacje z ojcem widzimi szczatkowo. Nie wiemy jak jest miedzy nimi na codzień. [pis. oryg.]

Jak widać, opinie na temat Andrzeja są mocno podzielone. Pojawia się jednak nadzieja, ponieważ internauci lubią podlaskiego rolnika i życzą mu jak najlepiej.

rolnicy podlasie

rolnicy podlasie

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł